Kasyna w Wielkiej Brytanii znów są zamknięte

Kasyna w Wielkiej Brytanii zostały zmuszone do ponownego zamknięcia, ponieważ kraj otrzymał nowy nakaz pozostania w domu w ramach ciągłych wysiłków na rzecz pokonania pandemii Covid-19.

Wraz ze wzrostem liczby zarejestrowanych przypadków wirusa w ostatnim miesiącu, premier Boris Johnson ustanowił trzecią blokadę dla Anglii od początku pandemii. Spotkania są zabronione, a ludzie proszeni są o pozostawanie w środku, z wyjątkiem ćwiczeń i zadań związanych z pracą, których nie można w rozsądny sposób wykonać z domu.

Ponieważ prowadzenie działalności biznesowej w firmach nie jest niezbędne, kasyna naziemne, sklepy bukmacherskie i sale bingo również nie mogą pozostać otwarte, dopóki nie zostanie zakończony lockdown.

Obecna blokada ma trwać co najmniej sześć tygodni, a kasyna naziemne mają pozostać zamknięte najwcześniej do połowy lutego. W przeciwieństwie do poprzednich blokad, sport zawodowy będzie kontynuowany, co nie powinno ograniczyć wpływów dla operatorów internetowych zakładów sportowych.

Jest to trzecia blokada kasyn w Wielkiej Brytanii, pierwsza miała miejsce w marcu 2020 roku, a kolejna w listopadzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *