Kierowca wygrał w loterii dwa razy. W tym samym miejscu

loteria

W ciągu trzech miesięcy przynajmniej dwa razy kupił kupon na loterię w sklepie Circle K przy autostradzie 400 w Kanadzie. Każdy z nich przyniósł mu po 100 tys. dolarów kanadyjskich wygranej. Szczęśliwe miejsce, a może… profesja? Okazuje się, że o zwycięzców niebagatelnych nagród wśród kierowców nietrudno.

To niesamowite. Szaleństwo – ekscytował się Ninos Barcham, niespełna 40-letni kierowca w rozmowie z torontosun.com.

Nic dziwnego. W lipcu odebrał 100 tys. dolarów kanadyjskich wygranej w loterii Encore, we wrześniu – kolejne 100 tys. (czyli w sumie – w przeliczeniu niemal 576 tys. zł).

Pieniądze chce przeznaczyć w dużej mierze na rozkręcenie firmy przewozowej i utrzymanie rodziny. Równocześnie ostrzega, że zamierza grać i wygrywać nadal. Pracownicy Circle K niech mają się na baczności.

Szczęście za Oceanem

Nim jednak ruszycie na autostradę 400 miejcie na względzie, że podobnych, szczęśliwych miejsc dla truckerów, jest więcej.

Oto garść przykładów.

Trzy lata temu emerytowany kierowca ciężarówek Clifford Reynolds również dwukrotnie wygrał poważną sumę kupując kupony w tym samym miejscu. Szczęśliwy okazał się punkt Couples Convenience & Video 99 na Pond Mills Road w kanadyjskim Londynie, na południowy zachód od Toronto.

Najpierw 70-letni trucker otrzymał milion dolarów kanadyjskich, następnie 10 tysięcy. Reynolds, ponieważ lata pracy za kierownicą miał już za sobą, całą sumą postanowił podzielić się z rodziną.

Zostawmy Kanadę. Rok temu w Nowym Jorku kierowca ciężarówki pochodzący z Jamajki wygrał 298 milionów dolarów. Los na loterię kupił na stacji benzynowej, mieszczącej się dokładnie naprzeciwko siedziby jego firmy. Wcześniej David Johnson słyszał plotki, że ktoś już wygrał nieco pieniędzy w tym miejscu, ale nie od razu sprawdził wynik loterii. Był zapracowany.

Kiedy jednak to zrobił, oświadczył krótko: Odchodzę!

Całość czytaj na: trans.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *