[­čô║] Kolejne punkty hazardowe zamkni─Öte przez zachodniopomorsk─ů KAS

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zamkn─Ö┼éa nielegalny punkt hazardowy w centrum Szczecina przy ul. Krzywoustego. Zatrzymano 7 komputer├│w i got├│wk─Ö przeznaczon─ů na wyp┼éaty wygranych.

Przeszukano lokal, w kt├│rym prowadzona by┼éa nielegalna dzia┼éalno┼Ť─ç hazardowa. Zabezpieczone zosta┼éy 7 komputer├│w s┼éu┼╝─ůcych do gier hazardowych oraz dodatkowy monitor do obs┼éugi kamer przemys┼éowych. Zabezpieczono tak┼╝e ruter, 4 kamery i telefon kom├│rkowy. Dodatkowo zatrzymano got├│wk─Ö w kwocie 530 z┼é.

W działaniach uczestniczyło 17 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie. Działania wspierało pięciu funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji.

Dzia┼éania by┼éy prowadzone na podstawie postanowienia Prokuratury Rejonowej Szczecin-┼Ür├│dmie┼Ťcie.

Ostatnie dzia┼éania to efekt weryfikacji sygna┼é├│w od mieszka┼äc├│w. Potwierdza si─Ö r├│wnie┼╝, ┼╝e takie nielegalne punkty hazardowe funkcjonuj─ů w r├│┼╝nych miejscach, cz─Östo pod szyldem sugeruj─ůcym inn─ů dzia┼éalno┼Ť─ç. Prawie zawsze s─ů to lokale monitorowane i zamkni─Öte dla przypadkowego klienta.

Październikowe działania Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły również do zamknięcia kolejnego nielegalnego punktu hazardowego. W ostatnich dniach października br. zamknięto nielegalny punkt hazardowy w Szczecinie na Prawobrzeżu (ul. Leszczynowa).

Przeszukano lokal, w którym prowadzony był nielegalny hazard. Zabezpieczone zostały komputery wykorzystywane do gier hazardowych. Podczas przeszukania lokalu ujawniono również dodatkowy monitor do obsługi kamer przemysłowych. Zabezpieczono także ruter, kamery do monitoringu i telefon komórkowy.

W działaniach uczestniczyło 14 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie.

Działania były prowadzone na podstawie postanowienia Prokuratury Rejonowej Szczecin-Prawobrzeże.

1 komentarz w “[­čô║] Kolejne punkty hazardowe zamkni─Öte przez zachodniopomorsk─ů KAS

Dodaj komentarz

Tw├│j adres email nie zostanie opublikowany. Pola, kt├│rych wype┼énienie jest wymagane, s─ů oznaczone symbolem *