Kolejne wyroki potwierdzają legalność Futury

Redakcja E-PLAY weszła w posiadanie kolejnych wyroków potwierdzającą legalność działań na terytorium polskim, urządzeń pod nazwą Futura. Tym razem wyroki dotyczą Wrocławia i okolic.

Oba wyroki można przeczytać TUTAJ

Futura_107kks Wrocław_ MP_II_K_103_21_z_uzasadnieniem Futura_107kks_SO Wroclaw_IV Ka rny _z_uzasadnieniem

Futura_107kks_SO Wroclaw_IV Ka rny _z_uzasadnieniem

 

O Autorze

7 odpowiedzi do “Kolejne wyroki potwierdzają legalność Futury

  1. Niestety, ale zapadło kilka wyroków skazujących za automaty Futura. Ostatni chyba zapadł kilka dni temu w Szczecinie, w okręgu.

  2. Do Redakcji: DOBRA ROBOTA. Trzeba pokazywać jaka jest rzeczywistość i, że się da.
    To ważne. Czekamy na kolejne wiadomości w temacie.

  3. Henio to prosty chłopak. Szkołę ma zrobioną, maturę także, zawód wyuczony konkretny: technik maszyn rolniczych… Ale do pracy na roli go nie ciągnęło, więc znalazł sobie inne zajęcie: zatrudnił się w celnej. Że był jednak słabo piśmienny i równie śladowo skalany intelektem, więc trafił na ulicę, czyli do tzw. grup mobilnych. Tam pracę mają czytelną: fajki, alkohol, paliwa – jeśli legalne, to ok, ale jeśli nie to kręcą drakę. Obok tych podstawowych zadań ma Heniu też czasem dodatkowe polecenie: zwalczanie hazardu… Nie wyznawał się na tym zupełnie, ale go „przeszkolono kaskadowo”, że jak widać bęben i się kręci, to jest bankowo automat hazardowy i taki zawsze należy zatrzymywać. Proste, prawda? Trochę się wprawdzie przeraził po służbie we własnej łazience, gdy spojrzał na pralkę… Ale co tam, on ma służbę na służbie, a nie w domu! Poszedł kiedyś nasz Henio służbowo na lokal, co tam hazadry się odprawiają i widzi maszynę. Hm, a ona, franca złośliwa, mu każe coś liczyć, odejmować, mnożyć… Ki cholera?! Spocił się okrutnie, bo – to już wiemy – słabo był z tym matematykowaniem zaprzyjaźniony, więc już się bał, że hazardów nie da rady stwierdzić, ale na szczęście – bęben się zakręcił, więc jednak sukces i cyk: zatrzymanie! Bo o własnej pralce prywatnej wtedy już Henio nie pomyślał, a szkoda…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.