Kompleks kasyna RWG tymczasowo zamknięty do 4 lutego

Malezyjski resorts World Genting (RWG) ogłosił tymczasowe zamknięcie swojego obiektu od 22 stycznia do 4 lutego. Podjęto decyzję o zastosowaniu się do rozkazu kontroli ruchu (MCO) zainicjowanego przez rząd Malezji w celu kontrolowania rozprzestrzeniania się Covid-19.

Ośrodek kasyna, obsługiwany przez Genting Malaysia Bhd, poinformował, że podstawowe usługi ośrodków wypoczynkowych w Resorts World Genting, w tym ochrona, straż pożarna, usługi komunalne i kliniki, będą nadal działać.

Przedstawiciel resortu powiedział:

„Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane tymczasowym zamknięciem naszego ośrodka. Goście, którzy dokonali rezerwacji w RWG od 22 stycznia do 4 lutego 2021 r., mogą skontaktować się z naszym call center pod numerem 03-27181118 lub napisać na adres [email protected] z prośbą o zmianę terminu lub zwrot pieniędzy. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość, podczas gdy będziemy odpowiadać na Twoje prośby w tym okresie”

Wczoraj starszy minister (klaster bezpieczeństwa) Datuk Seri Ismail Sabri Yaakob powiedział, że rozkaz kontroli ruchu (MCO) zostanie również wdrożone w Perak, Kedah, Perlis, Negeri Sembilan, Pahang i Terengganu od 22 stycznia do 4 lutego, po tym, jak zgłoszono rosnącą liczbę przypadków Covid-19. To sprowadza bez wyjątku cały naród, z wyjątkiem Sarawaka, do MCO.

Nastąpiło to po ponownym narzuceniu MCO na Penang, Selangor, Melaka, Johor i Sabah, a także na terytoriach federalnych Kuala Lumpur, Putrajaya i Labuan, od 13 do 26 stycznia.

W tym czasie Pahang, Perak, Negeri Sembilan, Kedah, Terengganu i Kelantan znajdowały się tylko pod bardziej zrelaksowanym warunkowym MCO, podczas gdy Perlis i Sarawak zostali objęci Recovery MCO (RMCO). 16 stycznia MCO zostało również wdrożone w Kelantan do 26 stycznia.

Akcje Genting Malaysia spadły dziś o jeden sen, czyli o 0,41% do 2,40 RM, przy kapitalizacji rynkowej 14,25 miliarda RM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *