Komputerowy hazard w Giżycku

automaty

Funkcjonariusze KAS z Olsztyna ujawnili punkt z komputerami do gier hazardowych. Mundurowi zabezpieczyli zestawy komputerowe, telefon komórkowy oraz gotówkę.

Pod koniec stycznia br. funkcjonariusze warmińsko-mazurskiej KAS wspólnie z funkcjonariuszami KPP w Giżycku ujawnili na terenie Giżycka punkt, w którym urządzane były nielegalne gry hazardowe na komputerach. Obiekt był monitorowany. Do środka wpuszczano tylko zaufane osoby. W pomieszczeniu znajdowało się pięć kompletnych stanowisk komputerowych. W momencie wejścia, funkcjonariusze zastali graczy przy dwóch stanowiskach.

Przeprowadzili eksperyment odtworzenia przebiegu gier na wszystkich komputerach, który potwierdził nielegalny charakter urządzeń. Ponadto funkcjonariusze przesłuchali przebywających w lokalu mężczyzn. W wyniku przeszukania pomieszczeń zabezpieczyli zestawy komputerowe, telefon komórkowy oraz gotówkę w kwocie 577 zł.

Wszystkie zatrzymane przedmioty przekazano do magazynu depozytowego Oddziału Celnego w Ełku. Sprawę przekazano do Działu Dochodzeniowo-Śledczego Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie.

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

1 komentarz w “Komputerowy hazard w Giżycku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *