Komunikat Go Super – Superbet

Superbet rusza z kampanią wizerunkową przedstawiającą nowoczesny, globalny brand. ,,Go super!’’, zaczynajmy! Superbet, spółka globalnej grupy, jeden z najszybciej rosnących na polskim rynku bukmacherów, rozpoczął swoją najnowszą kampanię wizerunkową ,,Go super!”.

Szeroko zakrojona kampania korporacji ma międzynarodowy charakter. W jej krajowej odsłonie, Superbet kreuje odświeżony wizerunek nowoczesnego operatora, dostarczającego fanom sportu holistyczną rozrywkę na wysokim poziomie. Energetyzująca komunikacja pojawi się już wkrótce na nośnikach zewnętrznych, w telewizji, sieci oraz social mediach.

Nowa kampania polskiego bukmachera związana jest z odświeżeniem wizerunku marki. Koncentruje się wokół aktywnego przeżywania niezwykłych chwil nawet w zwykłych okolicznościach. Superbet podkreśla znaczenie drobnych, pozytywnych momentów, których doświadczamy na co dzień, a które i dostarczają nam dobrej energii, i rozrywki – która może przynieść nam uśmiech. Czerwona, charakterystyczna dla brandu Superbet wizualizacja, ma przywodzić na myśl energię, siłę, sport i aktywność. W gorącej, dynamicznej oprawie graficznej kampanii zobaczymy również ambasadora marki Sławomira Peszkę.

„W Superbet wierzymy w holistyczne podejście do komunikacji marki, rozumianej jako punkt wyjścia dla wszystkich elementów i rozgałęzień w ramach jednej, spójnej koncepcji. Bardzo istotne jest dla nas dostarczanie bogatych, wielowymiarowych wrażeń naszym klientom, jak również naszemu zespołowi. Nowa identyfikacja i tożsamość naszej marki jest jednym z elementów, które się do tego przyczyniają”

– mówi John Harmander, Chief Brand Officer w Superbet Group.

Za koncepcję kreatywną międzynarodowej kampanii ,,Go Super” oraz jej realizację odpowiada firma Superbet we współpracy z partnerami z The Tenth Man oraz Fate v Future. The Tenth Man to międzynarodowa agencja kreatywna, która obsługiwała w przeszłości marki, takie jak Sony, Jameson czy Ryanair. Z kolei Fate v Future w trakcie swojej działalności odpowiedzialna była za komunikację już ponad 55 marek z całego świata, w tym WeWork, Bumble oraz Square. W Polsce działania promocyjne Superbetu w ramach nowej kampanii wizerunkowej wspiera ponadto Grupa BBDO, która odpowiada m.in. za kreacje widniejące na nośnikach outdoor.

Superbet. No i super!

O Superbet:
Grupa Superbet to szybko rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line, który działa na blisko 30 rynkach. Jest 16. najwyżej notowaną firmą gier online na świecie i jednym z kluczowych graczy w Europie. Zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Działalność Grupy koncentruje się na zakładach sportowych i grach w kanałach on-line i retail. Grupa rozwija się organicznie i poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity – amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne, autorskie rozwiązania technologiczne. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku, oferując zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej iOS, Android oraz na stronie superbet.pl. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 w kategorii Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.