Konkurs w BetX Polska

BetX

Jeste┼Ť fanem TS Podbeskidzie Bielsko-Bia┼éa? Dobrze obstawiasz mecze? Lubisz wybra─ç si─Ö ze znajomym na stadion, aby do┼Ťwiadczy─ç sportowych emocji? ­čśä Je┼Ťli tak, BetX ma co┼Ť dla CiebieÔŁŚ´ŞĆ

We┼║ udzia┼é w konkursie, aby zgarn─ů─ç 1 z 10 dwu-biletowych zestaw├│w na mecz Podbeskidzia z Rakowem Cz─Östochowa, dla siebie i swojego znajomego ­čÄź­čÄź

Zasady s─ů proste:
­čĹë Polub stron─Ö BetX Polska na Facebook’u, aby by─ç na bie┼╝─ůco z informacjami ze ┼Ťwiata sportu oraz ofert─ů ­čĹŹ
­čĹë Wytypuj dok┼éadny wynik meczu Jagiellonia Bia┼éystok ­čćÜ TS Podbeskidzie wraz z minut─ů kiedy padnie pierwszy gol i wpisz go w komentarzu pod postem konkursowym ÔÜŻ´ŞĆ
­čĹë Oznacz r├│wnie┼╝ swojego znajomego w komentarzu, z kt├│rym dzielisz si─Ö pasj─ů do sportu ­čĄŁ
Pierwsze ­čöč os├│b, kt├│re najbli┼╝ej trafi ze swoim typem i minut─ů pierwszej bramki, wzgl─Ödem w┼éa┼Ťciwego wyniku, otrzymaj─ů nagrod─Ö ­čĄę

Warunkiem odbioru nagrody jest bycie zarejestrowanym u┼╝ytkownikiem w serwisie Ô×í´ŞĆ https://ebetx.pl/

Konkurs trwa do rozpocz─Öcia meczu Jagiellonia ­čćÜ Podbeskidzie tj. do godziny 18:00 dnia 11.09.2020. Zwyci─Özcy b─Öd─ů og┼éoszeni do 72 godzin po zako┼äczeniu meczu.