Kostki zostały rzucone!

Wkrocz śmiało do świata GIEREK LOTTO! Koniecznie przetestuj KOSTKI – dzisiejszą nowość! Bądź niczym Juliusz Cezar i śmiało rzuć KOSTKI! Baw się i łap szansę nawet na 960 000 zł!

Armia Cezara przekroczyła graniczną rzekę Rubikon 10 stycznia 49 p.n.e. Nawet ten słynny wódz nie przewidział, co się wydarzy w GIERKACH LOTTO równo 2070 lat po tym, gdy zakrzyknął on swe słynne: Alea iacta est! Kostki zostały rzucone!

Gdyby Cezar tu był, grałby dziś w KOSTKI! I ty także przekrocz swój Rubikon. Spróbuj szczęścia w KOSTKACH. Określ stawkę. Zakup jednego losu pozwoli Ci na 6 rzutów 3 kostkami. Każdy rzut jest szansą na wygranie kwoty przypisanej do danego wiersza. Jeśli suma oczek podczas 1 rzutu 3 kostkami będzie równa liczbie przypisanej do danego wiersza, wygrywasz nagrodę przewidzianą dla tego wiersza. Nagroda może być podwójna, a nawet potrójna. Aby tak się stało, oczka odpowiednio na 2 lub 3 rzuconych kostkach muszą być takie same.

Poznaj też inne GIERKI od LOTTO

  • Wyciśnij kasę z OWOCKÓW!
  • Ruszaj po skarby na STATKACH!
  • O złote jajka poproś KURKI!
  • Zakreślaj szczęśliwe kwoty w KRZYŻÓWKACH!
  • I zbieraj szczęśliwe MONETKI!

Gierki wystartowały pod koniec grudnia. Już tydzień od premiery gracz trafił główną wygraną w STATKACH! Kapitan zwycięskiego rejsu zakupił los za 20 zł i przepłynął aż 15 pól, docierając tym samym do skrzynki, w której czekała na niego wygrana o wartości 1 000 000 zł.

Ty również przeżyj całkiem nowe emocje w odLOTTOwym świecie GIEREK. Grasz kiedy chcesz. GIERKI dostępne są przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. W każdej grze istnieje kilka stopni wygranych. Grasz nawet o milion złotych! Powodzenia na lotto.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *