Kosztowna krucjata Kapicy

Automaty
Bartosz 06/10/2013

Ostatnia aktualizacja: 6 października 2013

Jak nieoficjalnie dowiedziało się „Uważam Rze” wkrótce ma ruszyć kolejna fala nielegalnych zatrzymań automatów o niskich wygranych.

 

Konfiskaty mają być dokonywane przez podległą wiceministrowi finansów Jackowi Kapicy Służbę Celną na podstawie nieprawomocnych decyzji. – Te decyzje zostały prawidłowo zaskarżone i ich wykonalność została wstrzymana bądź na podstawie decyzji dyrektora Izby Celnej, bądź na podstawie postanowienia wojewódzkiego sądu administracyjnego. – mówi Jarosław Zieliński, prezes spółki Fortuna.

Czytaj na: uwazamrze.pl i jutrzejszym wydaniu Uważam Rze (numer 07.10 z dnia 07.10.2013)

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Joker

06/10/2013

Ciekawe dlaczego TVN-u nie interesuje to ile odszkodowania musi zaplacic skarb panstwa za te wszystkie dzialania ? Afere wookol hazardu zrobili wiec moze niech powiedza skarbowi panstwa (spoleczenstwu)ile zaplaci za bubel prawny.Dlaczego o problemie pisza czasopisma ktore czyta 5% ludu ,powinno byc to naglosnione w kazdym brukowcu ,dzienniku itp.

branza

12/10/2013

PRZECIEZ TO JEST IDIOTYZM WSTAWIAJACYCH AUTOMATY !! PAZERNOSC TERAZ WSTAWIAJA GDZIE SIE DA! NA PEWNO JEST ICH WIECEJ JAK BYLO ZA USTAWY TERAZ PO USTWIE ZAKAZUJĄCEJ MYSLE ZE JEST AUTOMATOW DWA RAZY WIECEJ TYLKO TYLE ZE PANSTWO MA Z TEGO WIELKIE GOWNO I TAK O TO WYSZLI NA TYM RUDY KAPICA I SPOLKA ZERO OLEJU W GLOWIE DO RZADZENIA KRAJEM!! SAMYCH AUTOMATOW Z HOTFRUITS JEST NA RYNKU PONAD 16 TYS A GDZIE GAMETIME CSANI I MNIEJSZYCH FIRM!!!

art.game

11/10/2013

Żeby wprowadzić w życie ustawę o automatach to czerwiec 2014 a to że niedługo wjadą na punkty to oczywiste ile tego znów stoi bez przesady. sami się podkładamy.

Obi

09/10/2013

I jeszcze jedno przeczytajcie artykuł, http://www.nowemedia.org.pl/joomla/index.php/orzecz/item/845-hazard-internetowy-jednak-legalny-w-polsce#orzecz. I stanie sie jasność !

Obi

09/10/2013

Nn myśle ze to ty powinieneś jeszcze raz przeczytać czego ma dotyczyć nowelizacja części ustawy. Nowelizacja nie ma nic ale to nic wspólnego z wyrokiem ETS bo gdyby tak było musiałaby by zostać zmieniona cała ustawa i oczywiście powinna być na nowo notyfikowana zwłaszcza w części dotyczącej przepisów technicznych , nowelizacja jest zrobiona głownie pod Totolotka otwierająca drogę tejże firmie do kanału internetowego. I tyle w tej kwesti.

Nn

09/10/2013

"Obi" lepiej się wczytaj i dopiero pisz...

Obi

08/10/2013

Śmiać mi sie chce z was Panowie, czy wy na prawdę czytaliście o co chodzi w tej nowej nowelizacji ustawy ? Przecież tam jest bardzo wyrażenie napisane iż nowelizacja dotyczy konkretnego tematu ustawionego pod Totalizatora a nie wszystkich kwesti starej ustawy! Nie piszcie głupot

art.game

08/10/2013

MTK to nie wiem bo mi niedawno zabrali 2 sztuki a obudowy były moje. a jeżeli nie będzie monopolu na video to ja wstawiam video. podobno nie mogą wprowadzić monopolu państwowego na video w krajach unii???

Joker

07/10/2013

A czy nowelizacja ustawy ktora nie zostala notyfikowana bedzie miala jakas wage? , Wydaje mi sie ze potrzebna jest nowa ustawa napisana wlasciwie , zgloszenie jej do notyfikacji ,zatwierdzenie przez UE i dopiero wtedy moze obowiazywac? Chyba ze mi sie tylko tak wydaje?Do poczatku przyszlego roku zostalo malo czasu , watpie ze UE szybko rozpatrzy nowa ustawe ,badz jej nowelizacje.Tak naprawde uwazam ze to wielka sciema i licza na to ze branza zacznie trzesc kolanami ,co poniekad juz widac .Trzeba robic swoje i miec staly kontakt z kancelaria

operator z mazowsza

07/10/2013

Jak do tej pory "Uważam Rze" było w mojej przynajmniej ocenie dość bezstronnym pismem, teraz natomiast pojawia się informacja która jak mniemam "wyciekła" komuś. Ciekawe czy jest prawdziwa.... Biorąc pod uwagę zbliżający się koniec roku i skierowany do sejmu projekt ustawy myślę że i bez przecieków należy spodziewać się czegoś, cokolwiek to będzie nie będzie to nic dla branży AoNW przyjemnego. Jeżeli sprawdzi się czarny scenariusz i z dniem 1.01.2014 roku wejdzie w życie znowelizowana ustawa w takiej formie jaka jest obecni to drodzy panowie na rynku będziemy mieli videoloterie oraz Mtkiosk, który jak widać wyszedł chyba obronną ręką z opresji i nie będzie podlegał jej postanowieniom. Więc naprawdę czarno to wszystko widzę. Jeżeli ruszy teraz kolejna nagonka to będzie to tylko potwierdzenie tej teorii.

w-wa

06/10/2013

a ile staca firmy jak wyczyszczą automaty onw i znikną z rynku

Obi

12/10/2013

Szanowny Panie z branży jeśli chodzi o ścisłości automatów z Hot Fruitsa jest około 6 tysięcy a nie 16 ! Ale nie o to chodzi , polski rynek był przewidziany na 70 tysięcy tak zakładano w roku 2003 jak wchodziła ustawa. Tak , tak Panowie to już 10 lat , od momentu dobrych decyzji. A co mamy po 3 latach bardzo złych decyzji?! Po prostu Bagno ! Totalna porażka Panów w garniturach i przyklejonym uśmiechem na twarzy. Może wreszcie obudzą sie ze snu cmentarnego i wprowadza nowa ucywilizowana ustawę która zrobi porządek , wprowadzi ład . Panowie na górze wescie sie do roboty, do roboty, do roboty.....
E-PLAY.PL