Kryptowaluty w grach hazardowych: nie tylko Bitcoin

W ciągu ostatnich kilku lat kryptowaluty spodobały się zarówno inwestorom, jak i zwykłym ludziom. Bitcoin jest najpopularniejszą kryptowalutą, ale pojawiło się o wiele więcej walut cyfrowych, które są akceptowane przez instytucje finansowe do płatności.

Korzystanie z kryptowalut nie ogranicza się do zwykłych transakcji, takich jak zakupy i inwestycje online, ponieważ rosnąca liczba kasyn online akceptuje również waluty cyfrowe. Obecnie coraz więcej iGamerów przechodzi na te cyfrowe waluty w grach hazardowych online.

Nie tak dawno temu gracze szukali w Internecie kasyna Bitcoin, kasyna kryptowalutowego itp., aby móc używać swojej cyfrowej waluty do transakcji. Dziś, zdając sobie sprawę z szaleństwa i popularności tych kryptowalut, coraz więcej kasyn oferuje możliwość korzystania z różnych kryptowalut do przeprowadzania transakcji. Możesz to zobaczyć, gdy spojrzysz na tę listę najlepszych kasyn bitcoinowych

Technologia Blockchain, na której oparte są waluty cyfrowe, jest nie tylko bezpieczna, ale także daje graczom swobodę zaprzestania korzystania z kont bankowych i kart debetowych do gier online. Istnieje wiele innych zalet używania cyfrowej waluty do dokonywania transakcji. Oto one:

  • Niskie szanse na oszustwo, ponieważ transakcja jest cyfrowa i żadna ze stron nie może powiedzieć, że nie miała miejsca
  • Niska opłata związana z kryptowalutami
  • Płatność zostaje potwierdzona w bardzo krótkim czasie
  • Gracz nie jest proszony o przedstawienie dowodu tożsamości

Obecnie łączna kapitalizacja rynkowa poszczególnych kryptowalut hazardowych wynosi ponad 500 milionów dolarów. Co tydzień ponad 30000 graczy dokonuje transakcji za pomocą kryptowalut w kasynach online. Wszystko, co gracz musi zrobić, to kupić kryptowalutę i dodać ją do wirtualnego portfela kryptowalutowego. Teraz jest gotowy do dokonywania płatności za pomocą tego portfela w kasynach online bez napotykania jakichkolwiek kłopotów, jakie napotkaliby w innym przypadku, gdyby płacili za pośrednictwem banków.

Bitcoin

Bez wątpienia Bitcoin jest jedną z najpopularniejszych kryptowalut używanych przez iGamers do grania w ich ulubione gry w kasynach online. Ta cyfrowa waluta zyskała wiele szacunku i legitymacji, ponieważ firma PayPal ogłosiła, że ​​zostanie włączona do jednego ze swoich produktów. Wcześniej Bitcoin był traktowany wyłącznie jako narzędzie inwestycyjne. Obecnie gracze postrzegają to jako bezpieczną i zabezpieczoną walutę pozwalającą na zachowanie prywatności podczas gry w kasynach online. Jest to również jedna z kryptowalut powszechnie akceptowana w kasynach online na całym świecie.

Ethereum

Ethereum to także bardzo popularna kryptowaluta wśród graczy. Ta cyfrowa waluta spodobała się graczom, ponieważ nie jest tak kontrowersyjna jak Ripple, a także oferuje właścicielom wyższe funkcje. Ethereum to bardzo bezpieczna waluta cyfrowa, której wartość rośnie z każdym dniem w bieżącym roku. Najlepszą funkcją, którą iGamers uwielbiają w Ethereum, jest „inteligentny kontrakt”, który zwiększa bezpieczeństwo klienta. Środki nie są uwalniane, dopóki wszystkie warunki nie zostaną spełnione.

Litecoin

Nazywana również po prostu LTC, jest to kolejna popularna kryptowaluta wśród graczy. Wielu inwestorów traktuje to jak dziecko Bitcoin z niższą ceną, ale dużym potencjałem do powtórzenia sukcesu Bitcoin. Gracze uwielbiają szybkość tej cyfrowej waluty, która błyskawicznie kończy transakcję. Ze względu na swoją szybkość Litecoin stał się jedną z najbardziej ulubionych kryptowalut wśród iGamerów. Inną cechą Litecoina uwielbianą przez graczy są niskie opłaty transakcyjne związane z tą cyfrową walutą.

Na świecie są dziesiątki kryptowalut, a nowe pojawiają się co kilka miesięcy. Chociaż Bitcoin jest nadal najpopularniejszą z tych kryptowalut, wiele nowych walut cyfrowych przykuło wyobraźnię graczy ze względu na ich funkcje bezpieczeństwa. Ponieważ nowe kryptowaluty są specjalnie tworzone do użytku w kasynach online, przyszłość tych cyfrowych walut wydaje się jasna.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.