Kumulacja Eurojackpot urosła do 155 milionów złotych

eurojackpot

W ostatnim październikowym losowaniu Eurojackpot w żadnym z krajów w których dostępna jest gra nie padła główna wygrana. Oznacza to, że w kolejny piątek do wygrania będzie 155 milionów złotych.

W piątek 30 października wylosowano następujące liczby: 11, 19, 24, 33, 39 oraz 1, 4.

W losowaniu gracze z Polski łącznie trafili ponad 32,5 tysiąca wygranych niższych stopni.

Najwyższe wygrane, które padły w Polsce, to 3 wygrane czwartego stopnia w wysokości ponad 122 tys. zł każda. Najwięcej, bo 21 tysięcy, zanotowano zaś wygranych po 34,80 zł.

Dwie wygrane drugiego stopnia padły w Niemczech – po ponad 971 tysięcy euro każda.

Oznacza to, że w piątkowym losowaniu nie udało się rozbić kumulacji. W efekcie w kolejnym losowaniu 6 listopada do zgarnięcia będzie 155 milionów złotych.

Eurojackpot w Polsce

Eurojackpot to gra liczbowa o europejskim zasięgu, która została uruchomiona w marcu 2012 roku. We wrześniu 2017 roku na polski rynek wprowadził ją Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto.

Opłata za zakład wynosi 12,50 złotego. Grający typuje 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb. Może wybrać własne liczby lub zdać się na los. Zakład zawierany jest na jedno najbliższe losowanie.

W grze uczestniczy kilkanaście europejskich państw.

2 komentarze(y) w “Kumulacja Eurojackpot urosła do 155 milionów złotych

  1. A ja się zastanawiam do czego aż tyle dany potrzebuje polski totalizator przy rejestracji aby można buło wysyłać online. Przecież to szantaż chcesz online daj wszystkie dane , nie chcesz wyp……laj . Oni jawnie naruszają Ustawę z 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych a prokuratura śpi . Nawet ich to nie obchodzi że to przestępstwo ścigane z urzędu. Ja jednak uważam że to grubsza sprawa chcą mieć te dane bo z pewnością rozchodzi się o współprace z bandytami by bez pomyłek docierali pod właściwe adresy

    1. Tak może być jak piszesz. Już takie afery były. Facet wygrał w totka a opiekun bankowy sprzedał jego dane mafii i smutni panowie odwiedzili nieszczęśnika. Musiał uciekać za granicę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *