Kumulacja gwarantowana

Gry
Bartosz 06/03/2014

Ostatnia aktualizacja: 6 marca 2014

10 mln zł będzie można wygrać w Dzień Kobiet w Lotto – dowiedziała się Wirtualna Polska. To druga w historii SuperKumulacja. Po precedensie z 24 grudnia zeszłego roku, gdy Totalizator Sportowy nieoczekiwanie dołożył do puli wygranej pierwszego stopnia kilkanaście milionów złotych, teraz szykuje się podobna sytuacja.

 

8 marca ma być niezwykły nie tylko dlatego, że to Dzień Kobiet. W ramach prezentu Totalizator Sportowy podbija stawkę i gwarantuje wielomilionową wygraną. Dotąd TS trzymał graczy w napięciu, jednak jak dowiedziała się WP.PL w sobotę wygrać będzie można aż 10 mln zł.

– Ostatnia kumulacja została rozbita wczoraj. Jedna z osób grających w Warszawie trafiła szóstkę wartą 7 354 775,80 zł. Dlatego właśnie w czwartek zagramy o gwarantowane 2 mln zł, a w sobotę aż o 10 mln zł. Tak zadecydował zarząd Totalizatora Sportowego – mówi WP.PL Jarosław Tomaszewski z biura prasowego Lotto.

Lotto musi w ten sposób zachęcać Polaków do grania, bo kolektury szturmujemy tylko wtedy, gdy stawka robi się wysoka. Magia liczb sprawia, że zarabia też sam TS. Nawet dorzucenie kilku milionów sprawia, że gra staje się zyskowna.

Czytaj całość na: finanse.wp.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL