Kumulacja w EuroMillions. Brytyjczyk wygrał prawie 40 mln funtów

loteria

Nowy rok rozpoczął się wyjątkowo szczęśliwie dla mieszkańca Wielkiej Brytanii, który wygrał prawie 40 mln funtów – informuje BBC. To równowartość ok. 204 mln zł.

Zwycięskie liczby to 16, 28, 32, 44 i 48, a szczęśliwe gwiazdy to 01 i 09. Ten, kto poprawnie je wytypował otrzyma dokładnie 39,78 mln funtów.

EuroMillions to międzynarodowa gra liczbowa założona przez francuskiego organizatora loterii „Française des Jeux”, hiszpańską loterię krajową „Loterías y Apuestas del Estado” i brytyjską firmę Camelot. Pierwsze losowanie odbyło się w 2004 roku w Paryżu.

Cóż za niesamowity początek 2021 roku dla brytyjskich graczy EuroMillions – ocenił Andy Carter, starszy doradca w firmie Camelot.

Dodał, że w tym samym dniu 10 Brytyjczyków wygrało po milion funtów w loterii „UK Millionaire Maker”. W swej wypowiedzi dla BBC zachęcał też wszystkich graczy, by sprawdzili swoje kupony.

Jak zauważa BBC, zwycięzca EuroMillions w ciągu jednego dnia stał się bogatszy niż były piosenkarz popularnego brytyjskiego-irlandzkiego zespołu One Direction Zayn Malik, którego majątek jest wyceniany na 36 mln funtów.

Całość czytaj na: money.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *