Kupił 25 identycznych losów. Wygrał… 25 razy

Virginia Lottery

Wszelkiego rodzaju loterie cieszą się popularnością na całym świecie i wiele ludzi próbuje szczęścia, grając w nie z myślą, że odmienią swoje życie. Nielicznym się udaje, ale wśród nich znalazł się pewien Amerykanin, który zakupił 25 identycznych kuponów i wygrał, jak łatwo się domyślić, aż 25 razy.

Mężczyzna postanowił udać się do jednego ze sklepów w Virginia Beach (największe miasto stanu Wirginia) i zakupić nie jeden, nie dwa, ale aż 25 identycznych losów. Jak sam przyznał, coś mu kazało zagrać tyle razy.

Loteria polegała na wytypowaniu czterech cyfr, w związku z czym szansa na wygraną wynosiła 1 do 10 tysięcy. Mieszkaniec Wirginii poprawnie obstawił kombinację „4-6-4-0” i mógł świętował swój sukces.

Jeden kupon kosztował symbolicznego dolara, a nagroda główna wynosiła 5000 razy więcej. Jak łatwo policzyć, Amerykanin, wygrywając 25 razy po 5 000 dolarów, zainkasował łącznie 125 000 dolarów.

Co prawda, nie jest to rekordowo wysoka nagroda, ale na pewno jedyna w swoim rodzaju. Zwycięzca poinformował, że pieniądze planuje przekazać swoim dwóm synom, którzy obecnie studiują.

Źródło: wtkr.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *