Las Vegas – 800 mln dolarów, porozumienie ws. wypłaty odszkodowań

Doszło do porozumienia w sprawie wypłaty odszkodowania rodzinom 58 ofiar śmiertelnych i blisko 700 rannych strzelaniny, do której doszło 1 października 2017 roku w Las Vegas. Właściciel kasyna Mandalay Bay Resort and Casino, zgodził się na wypłatę 800 milionów dolarów.

Kwota ta zostanie podzielona na ponad 4 tysięce osób. Wysokość odszkodowania poszczególnym skarżącym zostanie ustalona przez dwóch sędziów, wybranych przez obie strony porozumienia sądowego.
Spośród ponad 4 tysięcy osób, tylko jedna odmówiła podpisania ugody. Sprawca masowego morderstwa 64-letni Stephen Paddock popełnił samobójstwo w pokoju hotelowym, z którego okna strzelał do ludzi uczestniczących w koncercie przy Las Vegas Strip.

Właściciel Mandalay Bay, MGM Resorts International, ogłosiło, że 49 milionów dolarów z zasądzonych 800 milionów, zostanie wypłacone z funduszów własnych, a pozostałe 751 milionów pochodzić będzie od firmy ubezpieczeniowej.

 1. Pamietam jak apollo od sp janowicza też miało taki moment , że zaczeły dobrze dawać. To bardzo dobrze dla programu jak dużo wypłaca.
  Ludzie chętniej grają. Wiadomo.

  1. To toto jeszcze działa?
   Bo zauważyłem że gdzie były czy się otworzyło to zaraz celnicy brali jak swoje 🙂
   Już nawet reklam tu nie widać.

  1. to spam jest… moze dacie jakiegos niusa ze hazard wraca do sklepikow, barów i na stacjach paliw? ot tak na 1.04 🙂 oczywiscie bez tego komentarza:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *