LeoVegas uruchamia markę Expekt w Danii

Dania

Ostatnia aktualizacja: 16 maja 2023

Po sukcesie marki zakładów sportowych w Szwecji, LeoVegas wznawia markę Expekt w Danii.

Zanim marka została wycofana z duńskiego rynku dekadę temu, Expekt był jedną z najstarszych marek zakładów sportowych w regionie. Teraz jest ponownie uruchamiany przez LeoVegas – który ma umowy z Interem Mediolan i Manchesterem City – w celu zdobycia dalszej pozycji na rynkach skandynawskich.

Nowa aplikacja oferuje graczom możliwość obstawiania za pośrednictwem smartfonów, a celem jest zwiększenie obecności marki na rynku duńskim poprzez dalszy rozwój. Uruchomienie jest częścią planu LeoVegas.

LeoVegas kupił markę Expekt od Grupy Betclic w marcu 2021 roku za 5 milionów euro i ponownie uruchomił ją w maju 2021 roku. W tamtym czasie Gustaf Hagman, dyrektor generalny LeoVegas Group, powiedział o uruchomieniu:

„To dla nas niesamowicie ekscytujące, ponieważ uruchamiamy dziś nowy Expekt”.

„Moment nie mógłby być lepszy, biorąc pod uwagę pełne wydarzeń lata w sporcie, które mamy przed sobą. Uruchamiając Expekt na naszej platformie technicznej od dziś, klienci będą mogli uczestniczyć w naszych grach, zarówno w zakładach sportowych, jak i kasynie”.

LeoVegas ogłosiło także niedawno, że osiągnęło porozumienie w sprawie przejęcia Push Gaming. Będąc częścią LeoVegas, pracownicy Push Gaming będą nadal rozwijać i dystrybuować gry za pośrednictwem własnej platformy i zdalnego serwera gier.

LeoVegas potwierdziło również, że ponad 100 pracowników będzie nadal pracować pod tym samym zespołem zarządzającym, co przed przejęciem.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL