ŁKS i forBET liczą na awans i długą współpracę

Forbet

Po rundzie jesiennej, ŁKS prowadzi w tabeli III ligi i jest na najlepszej drodze do wywalczenia awansu. Ma to być kolejny krok na drodze do odbudowania pozycji łódzkiego klubu, który ma na koncie m.in. dwa Mistrzostwa Polski.

Na taki scenariusz liczą też przedstawiciele forBET, legalnego polskiego bukmachera, który od października jest sponsorem ŁKS.

[numblock num=”” style=”3″]Umowa ta została podpisana do końca obecnego sezonu z możliwością jej przedłużenia – mówi w rozmowie z goal.pl Piotr Sienkiewicz, dyrektor ds. marketingu w forBET. – Ma ona dwojaki charakter. Po pierwsze ŁKS na podstawie zapisów kontraktu sponsorskiego ma zagwarantowany stały, comiesięczny przychód. Z drugiej strony w umowie zostały przewidziane premie związane z aktywnością łódzkich kibiców w naszym serwisie – dodaje.[/numblock]

Kibiców „Rycerzy Wiosny” z pewnością interesuje czy w umowie klubu ze sponsorem jest przewidziana premia dla ŁKS za wywalczenie awansu?

[numblock num=”” style=”3″]W obecnej umowie nie mamy takich zapisów – odpowiada Piotr Sienkiewicz. – Jednak nasze zaangażowanie w promocję polskiego sportu nie jest przypadkowe stąd naturalną koleją rzeczy po awansie ŁKS-u na kolejny szczebel rozgrywek jest podpisanie nowego kontraktu oraz zwiększenie kwoty bazowej – przewiduje.[/numblock]

Więcej czytaj na: e-playbet.com

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.