ŁKS i forBET – Gramy Razem do 2024!

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie pozostaje sponsorem ŁKS Łódź! Umowa obowiązuje do końca czerwca 2024 roku. forBET jest jednym z najstarszych partnerów Dumy Łodzi. Gramy Razem już pięć lat!

Logo bukmachera pozostanie na froncie koszulek meczowych graczy ŁKS-u. Firma utrzyma dotychczasowe świadczenia i może zwiększać zaangażowanie o nowe akcje. Wspólnym celem jest awans do Ekstraklasy!

„Zaczynaliśmy współpracę od III Ligi, gdy mecze były rozgrywane przy jednej trybunie. Dziś walczymy o Ekstraklasę, a Stadion Króla jest już praktycznie ukończony. To była przyjemność przejść tę drogę z ŁKS-em, ale nie chcemy się zatrzymywać. Dajemy z siebie jeszcze więcej, byśmy mogli walczyć o najwyższe cele”

– mówi dyrektor marketingu forBET Paweł Majewski.

„forBET poznaliśmy od profesjonalnej strony, myślę że robimy razem fajne rzeczy, wiele akcji dla kibiców. Ale poza pracą jesteśmy też w przyjacielskich stosunkach i bardzo się cieszę, że będziemy mogli gościć was w Łodzi jeszcze przez kolejne lata. Bukmacherzy są dziś ważnymi partnerami dla klubów piłkarskich, a my mamy partnera z samego topu”

– mówi prezes Łódzkiego Klubu Sportowego Tomasz Salski.

forBET pozostanie na frontach koszulek ŁKS-u, a kolorystyka logo tradycyjnie będzie dopasowana do stroju. Kibice chwalą sobie Strefę, którą forBET organizuje przed wybranymi meczami. Można tam wziąć udział w konkursach, zgarnąć gadżety i oczywiście założyć konto u bukmachera. Nie brakuje też dedykowanych promocji, obecnie jest to np. akcja Postaw Na Swoich, w której za kupony na ŁKS można zgarnąć bonusy. Obie strony są otwarte na nowe pomysły

„Współpraca z prezesem Salskim jest konkretna, nie komplikujemy spraw i nie stwarzamy sobie problemów. Gdy będziemy potrzebowali nowych działań z ŁKS-em, na pewno otrzymamy taką możliwość. Dziękujemy także kibicom, którzy są zaangażowani i serdeczni wobec sponsora. Do zobaczenia na trybunach!” – dodaje Paweł Majewski.

forBET jest czołowym bukmacherem w Polsce. Wyróżnia się atrakcyjnymi promocjami, zwłaszcza MaxiZyskiem, który podwaja wygrane! forBET oferuje produkt najwyższej jakości: szeroką ofertę, aplikację na Androida i iOS, zakłady na gry wirtualne i karciane, szybkie wypłaty, cashout i wiele więcej!

Wszystkie mecze Łódzkiego Klubu Sportowego i inne wydarzenia sportowe możesz obstawić na www.iforbet.pl.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.