Łódzka KAS zlikwidowała nielegalny hazard w Pabianicach

automaty do gier

Krajowa Administracja Skarbowa z Łodzi po raz kolejny uderzyła w nielegalny hazard. Funkcjonariusze zlikwidowali w Pabianicach dwa punkty gier i przejęli 11 nielegalnych automatów hazardowych.

9 i 17 listopada funkcjonariusze weszli do dwóch lokali na terenie Pabianic. Z ich ustaleń wynikało, że prowadzone są tam gry hazardowe bez wymaganej koncesji lub zezwolenia.

Pierwszy ze zlikwidowanych punktów działał na parterze budynku wielorodzinnego. W chwili kontroli przybywała w nim tylko obsługa. W punkcie zabezpieczono cztery urządzenia hazardowe.

W drugim lokalu działał monitoring, dzięki któremu obsługa mogła wpuszczać tylko zaufanych klientów, zdalnie otwierając drzwi wejściowe. Mimo to funkcjonariusze celno-skarbowi dostali się do środka i przeprowadzili kontrolę. W tym punkcie zabezpieczyli siedem automatów hazardowych, telefon komórkowy, wideorejestrator oraz notatki obsługi. W lokalu zastano trzy osoby-kobietę obsługującą punkt i dwóch graczy.

Na wszystkich zatrzymanych urządzeniach funkcjonariusze przeprowadzili gry kontrolne, które potwierdziły hazardowy charakter maszyn.

Krajowa Administracja Skarbowa zapowiada kolejne działania wymierzone w nielegalny hazard.

Źródło: Łódzki Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *