Londoner Macao zostanie częściowo otwarty w lutym

Ośrodek za prawie 2 miliardy dolarów rebrandingu należącego do grupy Sands Cotai Central ma być otwierany stopniowo przez cały 2021 rok, rezerwacje już się rozpoczęły. Pierwsza faza otwarcia „wersji Londynu wolnej od koronawirusa” odsłoni kompleks apartamentowy The Londoner Hotel, jego atrium Crystal Palace, nowe lokale gastronomiczne i interaktywne londyńskie atrakcje w pierwszym kwartale tego roku.

Pierwsza faza odsłonięcia Londoner Macao odbędzie się 8 lutego. Zespół otwierający nowy obiekt Sands China Cotai będzie liczył ponad 5700 członków. Według operatora gier, częściowe otwarcie azjatyckiego modelu brytyjskiej stolicy nastąpi przed wyznaczonym okresem tegorocznego chińskiego Nowego Roku, między 11 a 17 lutego.

Makao, które od lipca nie zgłosiło nawet importowanego przypadku COVID-19, pozostaje zamknięte dla gości poza Chinami kontynentalnymi. Jak podaje Asia Sports, odwiedzający witrynę wczasowiczów w języku chińskim ponownie napływają, jednak pozostaje daleko w tyle za przedziałami sprzed pandemii wynikającymi z nowych przeszkód proceduralnych związanych z koronawirusem. Oczekuje się, że nadchodzący Księżycowy Nowy Rok będzie cichy pośród odrodzenia się infekcji na kontynencie. Niemniej jednak średnio – i długoterminowe szacunki dla The Londoner są konstruktywne, jak twierdzą analitycy.

„Nasze finansowanie w The Londoner Macao jest przejrzystym znakiem, że wyobrażamy sobie przyszłość Makau jako jednego z wielu najważniejszych ośrodków rekreacyjnych i biznesowych na świecie”

– powiedział Robert Goldstein, pojawiający się prezes i główny rząd Las Vegas Sands, właściciela ośrodka, w komunikacie prasowym z ostatniego miesiąca.

Jego otwarcie nastąpiło po cichym uruchomieniu w październiku The Grand Suites at 4 Seasons, wieżowca wypoczynkowego z 290 apartamentami, będącego wynikiem przebudowy wartej 450 milionów dolarów długiej nieaktywnej misji wynajmu. Firma, która dodatkowo zarządza Weneckim Makau i Paryskim Makau, jest ze względu na wstępne wyniki raportu dotyczące zupełnie nowej nieruchomości w ramach kwartalnej wymiany w dniu 27 stycznia.

Otwarcie pierwszego etapu zintegrowanego kurortu odsłoni kompleks apartamentowy The Londoner Hotel, jego atrium Crystal Palace, nowe lokale gastronomiczne i interaktywne londyńskie atrakcje w pierwszym kwartale tego roku, donosi Macau Business.

Bardziej zintegrowane oferty ośrodków zostaną wprowadzone w późniejszych fazach w 2021 roku, w tym Suites by David Beckham, Londoner Court, luksusowy hotel apartamentowy w stylu mieszkalnym; przerobione Shoppes at Londoner; i Londoner Arena.

Na terenie Londoner Macao znajdują się dwa hotele, Londoner Court z około 370 luksusowymi apartamentami i The Londoner Hotel z około 600 apartamentami. Na dwóch najwyższych piętrach Londoner Hotel znajdzie się 14 „Suites by David Beckham”, w którym biznesowy pojazd byłego futbolu złożył już wniosek o ochronę znaku towarowego w Makau.

Spośród pracowników otwierających nową nieruchomość, około 25 procent służyło firmie przez co najmniej 10 lat i ma doświadczenie w otwieraniu dwóch lub trzech nieruchomości, z czego prawie 10 procent ma już 15 lat pracy w firmie.

Ponad 4900 członków zespołu Sands China wzięło także udział w specjalnie zaprojektowanym programie szkoleniowym Londoner’s Pride, obejmującym łącznie prawie 49 000 godzin szkoleniowych, obejmujących standard usług Forbes, wiedzę o produktach i usługach dla The Londoner Macao oraz kulturę i historię Wielkiej Brytanii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *