Losowanie Powerball w wysokości 1,9 miliarda dolarów zostało opóźnione

California Lottery ogłosiła późną poniedziałkową nocą, że opóźnia losowanie Powerball, ponieważ urzędnicy potrzebują więcej czasu na ukończenie protokołów bezpieczeństwa.

Opóźnienie jest spowodowane przez jedną uczestniczącą loterię, która potrzebuje więcej czasu na przetworzenie sprzedaży, poinformowała w oświadczeniu Multi-State Lottery Commission. Losowanie jest nadal planowane po zakończeniu tej procedury.

Wcześniej przedstawiciel California Lottery powiedział:

„Powerball ma surowe wymagania bezpieczeństwa, które muszą być spełnione przez wszystkie 48 loterii przed losowaniem, loteria potrzebuje dodatkowego czasu, aby spełnić te wymagania, zanim będzie można przeprowadzić losowanie. Gdy wymagane protokoły bezpieczeństwa zostaną ukończone, losowanie zostanie przeprowadzone pod nadzorem urzędników bezpieczeństwa loterii i niezależnych audytorów. Zwycięskie liczby zostaną opublikowane, gdy tylko będą dostępne” .

W kolejnej aktualizacji California Lottery poinformowała, że ​​opóźnienie nadal obowiązuje od wczesnego wtorkowego poranka z powodu problemu w innym stanie.

„Nie wynika to z żadnych opóźnień w loterii California Lottery. Obecnie nie ma szacowanego czasu na losowanie”

– powiedział przedstawiciel California Lottery, dodając zwycięskie liczby, które zostaną opublikowane na jej koncie na Twitterze i stronie internetowej, gdy będą dostępne.

Opóźnienie w długo oczekiwanym losowaniu nastąpiło, gdy kumulacja loterii Powerball wzrosła do 1,9 miliarda dolarów w poniedziałek, według California Lottery, co czyni ją największą oferowaną nagrodą lotto – tak jak zamierzali jej organizatorzy, gdy zmienili szanse w 2015 roku.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.