Lottomatica dołącza do włoskiej sieci Playtech iPoker

Lottomatica dołącza do włoskiej sieci Playtech iPoker. Główny włoski operator pokera jest teraz częścią największej włoskiej sieci.


Playtech, wiodąca na świecie firma zajmująca się technologią hazardową, poinformowała o najnowszym partnerze w swojej włoskiej sieci iPoker. Partnerem tym został jeden z największych włoskich operatorów, Lottomatica, po udanym uruchomieniu serwisu Goldbet.it na początku tego roku .

Będąca częścią Gamenet Group, Lottomatica ma długą historię i silne dziedzictwo na włoskim rynku, plasując się w pierwszej piątce największych operatorów pokera we Włoszech zarówno w 2021, jak i 2022 roku.

Marat Koss, wiceprezes Interactive Gaming w Playtech, komentuje:

„Jesteśmy bardzo dumni, że możemy powitać jedną z najbardziej uznanych marek na włoskim rynku w sieci iPoker. Nasza włoska sieć przeżywa w tym roku znaczny wzrost i wierzymy, iż decyzja Lottomatica o wyborze Playtech jako nowego dostawcy odzwierciedla nasze zaangażowanie w rynek włoski, nasz produkt i sieć pokerową. Nie możemy się doczekać długiej i udanej współpracy z jednym z największych włoskich operatorów.”

Alessandro Fiumara, dyrektor zarządzający w Lottomatica, dodaje:

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Playtech i dołączyć do największej sieci iPoker we Włoszech. Dzięki długiej historii inwestycji i ekspansji rynku pokera we Włoszech i na świecie, wierzymy, że ambicje Playtech i długoterminowa wizja pokera czynią z nich idealnego dostawcę. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu partnerstwo Playtech i Lottomatica jest czymś naturalnym i wszyscy tutaj oczekujemy iż uda nam się wspólnie kontynuować dalszy rozwój.”

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.