Łozo wygrał, Plotek donosi

Poker
Marek 28/02/2013

Ostatnia aktualizacja: 28 lutego 2013

Powoli przyzwyczajamy się do sukcesów polskich pokerzystów na międzynarodowych turniejach pokerowych, zdarza się też, że piszą o tym polskie „poważne” gazety. Kilka dni temu pierwsze miejsce w turnieju pobocznym World Poker Tour, rozgrywanym w Baden, zajął Wojtek „Łozo” Łozowski. Tym razem na newsa pierwsze zareagowały portale plotkarskie – oczywiście nie licząć tych pokerowych.

Oto, co czytamy w Gazecie, która bez żenady powołuje się na Plotka (niby własne dziecko…):

Wojtek Łozowski, wokalista olsztyńskiej grupy Afromental i juror programu Polsatu „Must Be the Music”, jest zapalonym pokerzystą. I odnosi całkiem znaczące sukcesy. W miniony weekend, jak donosi Plotek.pl, wziął udział w turnieju „World Poker Tour Baden”. O wygraną w tzw. „side event” walczyło kilkudziesięciu zawodników. Losy zwycięstwa ważyły się do ostatniej chwili. „Łozo” okazał się najlepszy i zgarnął aż 12 tys. 610 euro nagrody.

To już drugi pokerowy sukces Łozowskiego. W grudniu ub.r. na turnieju „WPT Praga” – debiutując na tak dużej pokerowej imprezie – zarobił ponad 15 000 euro.

– W pokera nauczył mnie grać dziadek, ale na dobre wszystko zaczęło się w październiku 2010 w kasynie hotelu Hilton. Zdarzało mi się tam wpaść już wcześniej, bo w ogóle lubię różne gry, więc grywałem w ruletkę czy blackjacka – opowiadał „Łozo”.

W tajniki Texas Hold’em wprowadziła go koleżanka. I, jak mówi, wpadł na całego. – Zakochałem się w tej grze od razu. Od tamtej pory przez rok grałem 2-3 turnieje w tygodniu. Texas Hold’em urzekł i ciągle urzeka tym, że ciężko jest być najlepszym. Jest więc wyzwaniem intelektualnym, a przy okazji superrozrywką, bo można spędzić trochę czasu z przeróżnymi osobami przy jednym stole. Obiecałem sobie kiedyś, że kiedyś zagram na WPT. I udało się! – cieszył się Łozo po sukcesach w Pradze.

olsztyn.gazeta.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL