Ludzie piszą komentarze, czyli forum hazardowe E-PLAY

Artykuły Najczęściej czytane
Wiktor Czerwiński 16/05/2024

Ostatnia aktualizacja: 19 maja 2024

Jest nam po raz kolejny niezmiernie miło, że nasza praca polegająca na przybliżaniu Wam aktualnych kwestii dotyczących rynku hazardowego spotyka się z dużym zainteresowaniem. Gorące dyskusje pod materiałami zamieszczanymi na naszej witrynie dowodzą, że nasza praca jest potrzebna. Niestety zdarza się, że temperatura tych dyskusji zbyt często dochodzi do wartości, po przekroczeniu których może spowodować konsekwencje niechciane – ani przez nas ani przez Autora wpisu.

Wolność wypowiedzi jest dla nas bardzo ważna. Prezentujemy materiały z obu stron barykady, postawionej przez niesprzyjające okoliczności prawne pomiędzy branżą a ustawodawcą. Szanujemy wszakże każde prawo. Każdemu umożliwiamy również prezentowanie jego stanowiska.

Dla wygody naszych użytkowników uruchomiliśmy Forum Hazardowe.

Niemniej chcielibyśmy jasno i wyraźnie podkreślić, że istnieją pewne granice, wyznaczane dobrym obyczajem, dobrym smakiem a także przepisami prawa. Komentarze zamieszczane przez Was pod naszymi materiałami są wyłącznie Waszymi komentarzami, w które staramy się nie ingerować, jeśli tylko rażąco nie naruszają dobrych obyczajów, jednak dobre obyczaje to jedno a osobista odpowiedzialność za pisane słowa to drugie.

Zwracamy uwagę, że nikt nie jest w sieci anonimowy. Odpowiedzialność za wpis ponosi jego autor. Jesteśmy na żądanie odpowiednich służb zobowiązani udostępnić takie dane (IP) – takie żądanie miało już miejsce kilka lat temu. Apelujemy więc o rozwagę i odpowiedzialność.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL