Ludzie piszą…

Gry hazardowe
Marek 12/09/2012

Ostatnia aktualizacja: 12 września 2012

Drodzy użytkownicy portalu E-PLAY

 

 

Jest nam niezmiernie miło, że nasz praca polegająca na przybliżaniu Wam aktualnych kwestii dotyczących polskiego rynku hazardowego spotyka się z dużym zainteresowaniem. Gorące dyskusje pod materiałami zamieszczanymi na naszej witrynie dowodzą, że nasza praca jest potrzebna. Niestety zdarza się, że temperatura tych dyskusji zbyt często dochodzi do wartości, po przekroczeniu których może spowodować konsekwencje niechciane – ani przez nas ani przez Autora wpisu.

Wolność wypowiedzi jest dla nas bardzo ważna. Prezentujemy materiały z obu stron barykady, postawionej przez niesprzyjające okoliczności prawne pomiędzy branżą a ustawodawcą. Szanujemy wszakże każde prawo. Każdemu umożliwiamy również prezentowanie jego stanowiska.

Niemniej chcielibyśmy jasno i wyraźnie podkreślić, że istnieją pewne granice, wyznaczane dobrym obyczajem, dobrym smakiem a także przepisami prawa. Komentarze zamieszczane przez Was pod naszymi materiałami są wyłącznie Waszymi komentarzami, w które staramy się nie ingerować, jeśli tylko rażąco nie naruszają dobrych obyczajów, jednak dobre obyczaje to jedno a osobista odpowiedzialność za pisane słowa to drugie.

Zwracamy uwagę, że nikt nie jest w sieci anonimowy. Odpowiedzialność za wpis ponosi jego autor. Jesteśmy na żądanie odpowiednich służb zobowiązani udostępnić takie dane (IP) – takie żądanie miało już miejsce kilka lat temu. Apelujemy więc o rozwagę i odpowiedzialność.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

darko

12/09/2012

Bardzo słuszna uwaga i sugestia nie jesteśmy anonimowi !!!. Przecież w Polsce jest demokracja i wolność słowa. KALI UKRAŚĆ KROWĘ TO DOBRZE ale KALEMU UKRAŚĆ TO BARDZO NIEDOBRZE

mnich

13/09/2012

Nie kradnij,nie rób wałków,nie kłam,nie oszukuj,RZĄD OPRAWCÓW NIE LUBI KONKURENCJI.
E-PLAY.PL