LVBET w prominentnym miejscu Warszawy

Bukmacherzy Polecane
Wiktor Czerwiński 10/06/2024

Ostatnia aktualizacja: 11 czerwca 2024

LVBET Polska wprowadził się do lokalu przy Alejach Jerozolimskich, w samym centrum Warszawy, w miejsce które w ostatnim czasie było znane jako Superbet Game Hub.

Jeszcze do niedawna lokal zlokalizowany przy alejach Jerozolimskich 33 opatrzony był czerwonymi reklamami Superbet.

Od lipca 2021 roku znajdował się tutaj flagowy punkt Superbet. Później aż do końca zeszłego roku znajdował się tutaj Superbet Game Hub dla fanów E-Sportu przy współpracy z PLE.

Gracze mogli korzystać ze sprzętu znajdującego się w GameHub za darmo dzięki tej współpracy.

Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki oraz tzw. „Rotundy” miejscu spotkań Warszawiaków / zdjęcie własne

Superbet postanowił skoncentrować się na rynku online i już ponad rok temu sprzedał większość, bo około 80 swoich lokali naziemnych bukmacherowi GO+Bet. Ten na Alejach był jednym z ostatnich i był swoistą perłą w koronie.

Z kolei bukmacher LVBET jak widać nie do końca zrezygnował z naziemnego biznesu. Aktualnie wciąż posiada około 20 lokali w całym kraju. Trzeba przyznać, że nowa lokalizacja jest absolutnie wyjątkowa i prestiżowa, umiejscowiona w samym centrum Warszawy i dzięki temu codziennie mijana przez dziesiątki tysięcy osób.

Zdjęcia: Własne/Lvbet / Zdjęcie główne: Wpis który pojawił się dzisiaj na oficjalnym profilu LVBET Zakłady Bukmacherskie na platformie Facebook.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL