Maltańska licencja dla Edict gaming GmbH

Edict egaming GmbH, doświadczony ekspert ds. wysokiej jakości rozwiązań dla kasyn online z siedzibą w Hamburgu, otrzymał niedawno licencję na gry od Malta Gaming Authority (MGA).

Uprawnia to spółkę zależną Grupy Gauselmann do prowadzenia swojej oferty gier online na licencjonowanych rynkach w UE. Podmiot stowarzyszony z edyktem Malta Limited od wielu lat posiada licencję MGA, oprócz licencji brytyjskiej Komisji ds. Hazardu, Komisji Nadzoru nad Hazardem na Wyspie Man oraz Komisji ds. Gier Kahnawake.

„Jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy kolejną licencję MGA i będziemy kontynuować nasze starania o uzyskanie licencji B2B wszędzie tam, gdzie jest to możliwe na rynkach regulowanych. Planujemy rozszerzyć naszą obecność w Ameryce Północnej i wkrótce będziemy ubiegać się o licencję w Ontario”

– wyjaśnia Dominic-Daniel Liénard, dyrektor generalny edict egaming GmbH.

Od 2001 roku państwowy organ nadzoru MGA wydaje i monitoruje licencje na gry dla operatorów stacjonarnych i wirtualnych kasyn, salonów gier i punktów bukmacherskich, które mają siedzibę na Malcie.

Uzyskanie licencji od MGA wiąże się z bardzo wysokimi wymaganiami dla licencjobiorcy, co oznacza, że ​​gracze online mogą polegać na renomowanym operatorze podczas korzystania z kasyna online z licencją MGA.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.