Mandaty za grę w trzy karty

Gry hazardowe
Marek 04/05/2012

Ostatnia aktualizacja: 4 maja 2012

Średnio po tysiąc złotych dziennie zabiera policja organizatorom nielegalnej gry w tzw. trzy karty, którzy do Zakopanego przyjechali z nad morza na nielegalny hazard.

Gra w trzy karty lub trzy kubki to zabawa, aczkolwiek nielegalna, w której gracze mają za zadnie wskazać właściwą kartę lub kubek, który skrywa kulkę albo monetę. Jeżeli graczowi uda się wskazać tę wyróżnioną, mimo, iż organizator gry błyskawicznie zmienia ich ustawienie, wygrywa pieniądze. – To wykroczenie, sąd może ukarać osobę złapaną na tej grze grzywną, a nawet aresztem. A pieniądze znalezione przy okazji tej gry ulegają przepadkowi. W okresie majówki jest to średnio dziennie około tysiąc złotych – mówi Kazimierz Pietruch z zakopiańskiej policji.

Organizatorzy gry w trzy karty przyjechali w Tatry na majówkę znad morza.

krakow.gazeta.pl

O Autorze

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Operator

06/05/2012

Jasne, przyjechali. Oni stąją tam zawsze i mam wrażenie że opłacają kogo trzeba, nikt ich nie ruszą, a okradają ludzi jak trzeba. Kilka razy patrzyłem jak to robią, zwykłe oszustwo!!!!

Darko

07/05/2012

Zróbmy składkę na bilet na pociąg + pensjonat dla Jacka Łapicy super generała i niech wycina do zakopanego łapać bandytów. Ci chłopcy zjedli by go na śniadanie.
E-PLAY.PL