Maszyny zajęte w Sokołowie

Automaty
Bartosz 06/05/2014

Ostatnia aktualizacja: 6 maja 2014

Trzy działające bez zezwolenia automaty do gier hazardowych zabezpieczyli policjanci i funkcjonariusze służby celnej. Urządzenia użytkowano w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Sokołowa Podlaskiego.

Sokołowscy policjanci wspólnie z celnikami skontrolowali znajdujący się w Sokołowie Podlaskim lokal gastronomiczny. Na miejscu ujawnili trzy włączone i gotowe do gry automaty, na których prowadzone były nielegalne gry hazardowe.

Przeprowadzona na miejscu kontrola wykazała, że na tych urządzeniach, istniała możliwość uzyskania wygranych rzeczowych i był to losowy charakter samych gier. Automaty działały więc nielegalnie.

Czytaj całość na: sokolowpodl24.pl

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Manolo

17:54
07/05/2014

Ta banda mafijnej cfelni przychodzi do mnie co chwila, zabierają mi sprzęt a sąd nakazuje zwrot i tak wkoło. Te tłumany za nic mają prawo , wasz wódz spieprzył ustawę to do niego pretensje. Drogie parobki waszego wodza jest luka w prawie i ludzie z niej korzystają, to jest rzecz normalna, to Państwo jest od tego żeby wprowadzać normy ale zadużo dla Generała jak widać. Podniecajcie się dalej a my w tym czasie zarabiamy szmal. Pozdrawiam zielonych tłumanów.
E-PLAY.PL