Merkur Gaming pokaże nowości na ICE 2019

Światowa marka z Niemiec – Gauselmann Group będzie prezentować swoje nowe produkty od 5 do 7 lutego na targach ICE 2019, które odbędą się jak zwykle w Londynie.

Organizatorzy ICE 2019 przygotowują się do otwarcia wkrótce swoich drzwi kolejnej globalnej imprezy targowej. Oczy międzynarodowego przemysłu gier skierowane są na Londyn, gdzie przez trzy dni lutego 5 – 7, będą prezentowane najlepsze innowacje i rozwiązania w zakresie gier. Jedną z firm prezentującą swoje produkty i nowoczesne rozwiązania będzie Gauselmann Group of Germany oraz ich znana na całym świecie marka Merkur Gaming.

Na połączonych ze sobą stoiskach 110-250 w halach północnych (drzwi wejściowe N4) centrum wystawienniczego ExCel w londyńskiej dzielnicy Docklands, Gauselmann Group zaprezentuje wiele ciekawych innowacji. Będą to między innymi: wyświetlacze od adp Gauselmann, ekspertów od obsługi gotówki GeWeTe, rozwiązania dotyczące zakładów sportowych od Cashpoint / XTiP, edict e -gaming, Euro Payment Group, hiszpańska Merkur Dosniha, brytyjskie gry Blueprint i sama marka Merkur.

Wyjątkową wersją produktu będzie nowy, oszałamiający multiplayer do gry Merkur Gaming Roulette, w którym 8 osób będzie otwartych dla gości, którzy będą mogli spróbować szczęścia i poczuć bogactwo wysokiej jakości doznań.

Równie dumnie zostanie zaprezentowana nowy automat Allegro Curve, który okazał się wielkim sukcesem podczas międzynarodowego debiutu na G2E 2018 w Las Vegas.

Allegro (nazwa wywodzi się z włoskiej notacji muzycznej, która oznacza „grać energicznie i jasno”) jest niesamowitym konceptem technologicznym. Funkcje obudowy to 43-calowy, zakrzywiony monitor Ultra HD oraz największa platforma z technologią wielozadaniową Gforce Ultra HD, atrakcyjna koncepcja oświetlenia, odtwarzacz zapewniający ergonomiczną pozycję siedzącą i opcjonalny panel z dotykowym ekranem dotykowym. Allegro jest eleganckie, a rozrywka w grach „made in Germany” nadaje nowy wymiar gamie produktów Merkur Gaming.

Zawsze w Merkur Gaming ważna jest nazwa produktu w kolejnej prezentowanej grze; podczas prezentacji na ICE pojawi się ponad 140 atrakcyjnych tytułów, zarówno w formacie standardowym jak i multiplayer. Gry zostaną przedstawione i staną się słyszalną atrakcją na całym stoisku Merkur, dzięki wyjątkowym motywom gier, oszałamiającej grafice i wciągającym możliwościom dźwiękowym.


Athanasios ‚Sakis’ Isaakidis
, Chief Executive International i Head of International Product Management, z niecierpliwością czeka na ICE:

„ICE jest zawsze świetnym show dla Merkur Gaming. Ostatni rok był, moim zdaniem, najlepszą edycją. Teraz zastanawiam się, „W jaki sposób najlepsi mogą stać się jeszcze lepsi?” Cały nasz zespół jest gotowy, mamy nowe wspaniałe produkty i mamy więcej pokazów niż kiedykolwiek wcześniej w Londynie. Wszystko jest gotowe i nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, jak najlepiej może być lepiej! „

Dodając swoje przemyślenia sprzed ICE, Charles Hiten, CEO Merkur Gaming Americas, zauważył:

„Przed sprzedażowe zainteresowanie ICE na targach obu Ameryk było niezwykle zachęcające. Dzięki wielu nowym fantastycznym tytułom wprowadzającym nasz rynek do Stanów Zjednoczonych i naszej dalszej ekspansji w całym regionie Ameryki Łacińskiej, jesteśmy podekscytowani ponownym spotkaniem z wieloma przyjaciółmi oraz nawiązaniem nowych kontaktów i kolejnych przyjaźni. Jak zawsze w Londynie, możemy się spodziewać, że pogoda będzie zimna, ale nasz globalny identyfikator, Merkur Sun, zapewni, że powitanie, które udostępnimy wszystkim odwiedzającym ICE, na pewno będzie ciepłe. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *