Merkur Gaming szturmem zdobył tegoroczną edycję targów ICE

Merkur Gaming celebrował 60-lecie Gauselmann Group na lutowych targach ICE Totally Gaming w Londynie prezentując największe w historii stoisko wystawione przez tą firmę.

Athanasios „Sakis” lsaakidis (na zdjęciu), Dyrektor Wykonawczy Merkur Gaming powiedział:
[numblock num=”” style=”3″]Na G2E w Las Vegas nasze innowacje i pasja, które są główną cechą Merkur Gaming spotkały się z entuzjastycznym odzewem klientów a także graczy. Ten trend kontynuowaliśmy na ICE w Londynie.[/numblock] [numblock num=”” style=”3″]Pokazaliśmy naszym przyjaciołom i partnerom co mamy dla nich w magazynach na 2017 rok i zaoferowaliśmy im produkty przyszłości przygotowane przez Merkur. Dzięki naszej bardzo szerokiej ofercie gier i maszyn spełniamy zarówno lokalne jak i globalne wymagania.[/numblock]

Główny motyw stanowiły multigrowe Avantgarde oraz Avantgarde Trio oraz nowoczesny Merkurstar. Zaprezentowano również szereg systemów jackpotowych.

Gauselmann
W 2017 roku Merkur Gaming postawił na kolorystykę. Nowa seria Black z eleganckim, matowym czarnym oraz czerwonym motywem przewodnim już zapowiada się na jeden z bardziej eleganckich produktów tego roku. W połączeniu z wysokimi możliwościami graficznymi czarno-białej gry Win City ten nowoczesny wygląd wprowadza Merkustar i Avantgarde na zupełnie nowy poziom jakości.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.