MERKUR wraca do Las Vegas

G2E w 2019 roku przeszło do historii jako naprawdę znakomity show dla marki MERKUR. A teraz, po braku fizycznego pokazu w 2020 r. i co zostało opisane jako „hybrydowe” w 2021 r., MERKUR dokłada wszelkich starań, aby nadchodzące Global Gaming Expo zaznaczyło kolejny pozytywny kamień milowy w międzynarodowej reputacji i sukcesie marki.

Wracając do znanej lokalizacji w Sands Expo Center w Las Vegas, na stoisku 3353 MERKUR z dumą zaprezentuje siłę, głębię i różnorodność swojego portfolio produktów. Do MERKUR dołączą i będą wspierać siostrzane firmy edict eGaming, innowatorzy w technologii obsługi gotówki GeWeTe i MERKUR eSolutions, które zaprezentują przełomowy e-portfel paylado, który zapewnia najprostszy sposób na zamianę gotówki na e-pieniądz.

Marka MERKUR jest zdefiniowana przez bliźniacze frazy „Fueled by Tradition” i „Powered by the Joy of Play”, a prezentacja produktu na G2E będzie w pełni reprezentatywna dla tych celów i ambicji. W ciągu trzyletniej przerwy między dwoma najnowszymi wydarzeniami G2E „na żywo”, platformy automatów na całym świecie zostały głównie zdominowane przez połączone, progresywne automaty do gier. Postęp „linków” stał się produktem „must have” dla udanej rozrywki w grach.

Na G2E MERKUR zaprezentuje najnowsze i najwspanialsze marki, takie jak już cieszące się dużym powodzeniem Link Zone i Solar Link, a teraz dołączył do nich Red Pocket w chińskiej tematyce, który, jak w przypadku wszystkich łączy MERKUR, ma swój własny wybór dedykowanej, indywidualnej bazy gry dla graczy, aby uzyskać dostęp do wielopoziomowego progresywnego Jackpota.

W kulturze chińskiej kolor czerwony oznacza dobrobyt i szczęście. Na specjalne okazje (np. Urodziny i Chiński Nowy Rok) wręczane są jako prezenty czerwone koperty z tzw. „szczęśliwymi pieniędzmi”. Red Pocket zawiera te czerwone kieszenie jako funkcję, która ulepsza niektóre symbole gry do symboli Gold, aby uzyskać wyższe nagrody, a po zebraniu pięciu kopert można wejść do Red Pocket Jackpot. Pełny ekran (15 symboli) przyznaje Grand Jackpot.

Projekt obudowy i integracja ze świetnymi grami zawsze była mocną stroną MERKUR, a G2E będzie prezentować wyświetlacze Avante Curved Plus, w przypadku specjalnych gier UHD, Allegro Trio hostujące zarówno Link Zone, jak i osobno najnowszą ewolucję MERKUR Mystery Jackpot. Avantgarde Max Trio organizuje pokazy nowych miksów multigame, w tym China Charms i The Fortunes of Fulu Chen.

Jednym z bardzo istotnych czynników w asortymencie produktów G2E firmy MERKUR jest ogromne znaczenie, jakie targi mają dla odwiedzających i partnerów biznesowych z różnych krajów Ameryki Łacińskiej. Uczestnicy targów – szczególnie ci z Meksyku – muszą uznać G2E za swoją „domową” wystawę, a międzynarodowe zespoły MERKUR będą dogłębnie obecne, aby ich powitać.

Podkreślając ten ważny czynnik, Athanasios „Sakis” Isaakidis, Chief Executive International, stwierdził:

„MERKUR jest przekonany, że zobaczymy w Las Vegas dużą liczbę odwiedzających z całej Ameryki Łacińskiej. Nasze zespoły z Argentyny, Kolumbii, Meksyku i Peru będą obecne w Las Vegas i w pełni gotowe do zaprezentowania najnowszej edycji naszego portfolio produktów wszystkim naszym klientom, partnerom biznesowym i odwiedzającym. Nasze ostatnie „w pełni aktywne” G2E w 2019 roku było doskonałym show, a naszą determinacją w przypadku wydarzenia 2022 będzie pójście o krok dalej i ulepszenie „doskonałego” do „wyjątkowego”!”

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.