Metropolitan Gaming przejmuje londyńskie kasyno

Metropolitan Gaming ogłosiło, że jedna z jej spółek zależnych sfinalizowała zakup Park Lane Club London poprzez sprzedaż aktywów przeprowadzoną przez administratorów Silverbond Enterprises.

„Cieszymy się, że możemy dodać kultowy Park Lane Club do naszego portfolio kasyn w Wielkiej Brytanii. Jest to doskonały dodatek do naszego portfolio najlepszych kasyn i mamy ekscytujące plany, aby zainwestować i rozwijać biznes w przyszłości. Nie możemy się doczekać powitania zespołu Park Lane Club w Metropolitan Gaming i stworzenia bezpiecznych i niezapomnianych wrażeń dla naszych gości w nowej lokalizacji”.

– powiedział Michael Silberling, dyrektor generalny Metropolitan Gaming.

Administrator, Bob Maxwell, partner odpowiedzialny za biuro w Begbies Traynor w Leeds, powiedział: „To było interesujące i wymagające zaangażowanie w ekscytującym sektorze przemysłu.

„Było duże zainteresowanie zakupem tego kultowego kasyna od firm z całego świata. Cieszymy się, że firma została kupiona przez Metropolitan Gaming, która jest idealnie przygotowana do rozwoju kasyna na Park Lane”.

Położony w samym sercu Mayfair, na dwóch piętrach znanego na całym świecie hotelu Hilton, Park Lane Club po raz pierwszy został otwarty w 2014 roku. Klub oferuje spektakularne piętro do gier, prywatny pokój do gier, odkryty taras do gier, salon i bar. Klub zostanie odnowiony i zmieni nazwę na Metropolitan Park Lane po krótkim okresie przejściowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.