Mężczyzna wygrywa 100 000 $ na loterii, stosując strategię z TV

Mężczyzna wygrywa 100 000 $ na loterii po zastosowaniu strategii, którą zobaczył w telewizji. Nie wszystko, co widzisz w telewizji, jest prawdziwe, dopóki nie jest…

Mężczyzna z Południowej Karoliny wygrał ponad 100 000 dolarów po wypróbowaniu strategii loterii, którą, jak twierdzi, zainspirował odcinek serialu TLC „Lottery Changed My Life”.

Strategia polegała na wydawaniu 25 dolarów tygodniowo przez trzy miesiące na granie w loterię. W pierwszym tygodniu wygrał 500 dolarów. Ale w siódmym tygodniu zabrał do domu 100 000 dolarów.

Większa nagroda trafiła 28 maja podczas gry na kuponie Powerball. Początkowo myślał, że wygrał 50 000 $, dopasowując dwie liczby, ale na szczęście jego żona ponownie sprawdziła i pomogła mu potwierdzić, że trafił cztery z pięciu białych liczb i czerwoną Powerball, co zwiększyło nagrodę.

Nie wiedziałem nawet, jak grać w Powerball”, szczęśliwy zwycięzca powiedział przedstawicielom South Carolina Lottery.

Po kolejnych zwycięstwach kupił zupełnie nowy samochód. On również trzyma się swojego planu i będzie nadal kupował losy na loterię przez okres trzech miesięcy.

Szanse na dopasowanie czterech białych liczb i czerwonej Powerball wynoszą 1 do 913.129, zgodnie z witryną South Carolina Lottery.

Kto wie? Może znowu wygra.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.