Mężczyzna ze stanu Michigan wygrał dużą wygraną w grze Lucky 7

Według urzędników loterii, rok po tym, jak stracił wszystko w powodzi, mężczyzna ze stanu Michigan wygrał 2 miliony dolarów ze zdrapki na loterii.

29-letni mężczyzna, który postanowił zachować anonimowość, kupił bilet w sklepie spożywczym w Midland.

„W zeszłym roku straciłem wszystko w powodzi, więc zdobycie tej nagrody jest dla mnie przytłaczające”

– powiedział, zgodnie z komunikatem prasowym komisji loterii.

Mężczyzna powiedział, że nigdy nie grał w bilety za 20 $, ale kiedy zatrzymał się, aby odebrać kilka rzeczy w drodze po swoje dzieci, bilet Lucky 7 przyciągnął jego uwagę. Powiedział, że siedem to dla niego szczęśliwa liczba.

„Kiedy zobaczyłem, że mam mecz, pomyślałem: 'Świetnie, odzyskałem pieniądze!’ Kiedy zobaczyłem, że faktycznie wygrałem 2 miliony dolarów, nie mogłem przestać się trząść ”.

Cztery osoby w Michigan dzielą się nagrodą loterii Mega Millions o wartości 1,05 miliarda dolarów. Każdy bilet 20 $ na Lucky 7 daje graczom szansę na wygranie od 20 do 2 milionów dolarów. Do piątku pozostały cztery nagrody o wartości 2 milionów dolarów.

Mężczyzna kilka lat temu wygrał 10 000 $ i pomyślał, że to jego jedyny w swoim rodzaju strzał. Teraz jest bogatszy o 1,3 miliona dolarów, po tym jak zdecydował się otrzymać jednorazowo swoją wygraną. Planuje teraz opłacić wszystkie swoje rachunki wygranymi pieniędzmi, a resztę oszczędzać na przyszłość.

„Świadomość, że moje dzieci będą pod opieką, to najlepsze uczucie na świecie” – powiedział.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL