MINI lotto – najłatwiejsza droga do wygranej!

Hazard online
Marek 29/01/2016

Ostatnia aktualizacja: 26 września 2023

Czy jesteś graczem, który od dłuższego czasu próbuje swojego szczęścia w grze, jednak ciągle nie udało Ci się trafić nawet przysłowiowej „trójki” w Lotto? Tutaj dowiesz się jak przełamać złą passę i co zrobić, by zwiększyć swoje szanse na wygraną na loterii!

Jak przybliżyć się do zwycięstwa w lotto?

Według ekspertów Lottoland, to czy wygrasz na loterii zależy od kilku czynników, jednak tylko dwa z nich mają znaczący wpływ na Twoje szanse.

Przede wszystkim wybierz dobrą loterie. Wielu graczy oburzy się słysząc tę wiadomość i powie, że wygrać można przecież w każdym lotto. Tak, to prawda, ale nie zapominajmy, iż niektóre gry liczbowe oferują nam zdecydowanie wyższe szanse na wygraną od pozostałych. Dla przykładu, szanse na trafienie głównej wygranej w MegaMillions wynoszą 1 do 258 890 850, czyli mniej więcej tyle samo ile prawdopodobieństwo, że zostaniesz zaatakowany przez rekina. Szanse na trafienie „szóstki” w polskim lotto wyglądają zdecydowanie lepiej z wynikiem 1 do 13 983 816. Jednak w praktyce, wytypowanie prawidłowych numerów wciąż nie jest takie proste.

Drugim czynnikiem, który ma duży wpływ na Twoje zwycięstwo jest to jak często grasz w danej loterii. Oczywiście są szczęściarze, którzy zagrali tylko raz w życiu i od razu wygrali fortunę, jednak statystyki wykazują, że do takich sytuacji dochodzi niezmiernie rzadko. Stare powiedzenie ma więc w sobie wiele prawdy, gdyż – żeby wygrać trzeba po prostu grać.

Zostaje nam więc odpowiedzieć na ostatnie, najważniejsze pytanie. To w jakie lotto wart grać? Nasza odpowiedź to – MINI lotto!

MINI lotto, czyli przepis na szczęście!

MINI lotto to wyjątkowa gra liczbowa, która może zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych graczy. Wielu fanów loterii nigdy nie zainteresowało się tą grą ze względu na stosunkowo niskie wygrane, jednak okazuje się, że loteria ta ma wyjątkowo dużo zalet. Przekonaj się, dlaczego warto grać w tej mini loterii.

Przede wszystkim prawdopodobieństwo trafienia „piątki” w MINI lotto jest bardzo wysokie i wynosi aż 1 do 850 668. Ponadto, loteria ta jest najtańszą z gier liczbowych dostępnych na polskim rynku. Pojedynczy zakład MINI lotto kosztuje jedynie 1,25 zł, dzięki czemu możesz kupić nawet 3 zakłady MINI lotto i zapłacić mniej niż za pojedynczy zakład bardziej popularnego lotto z plusem.

MINI lotto to także duża liczba losowań. Zwycięskie numery tej gry są losowane aż 7 razy w tygodniu, o godz. 21:40. Dzięki temu masz zdecydowanie więcej szans na trafienie upragnionej wygranej. Co więcej, ze względu na fakt, iż w MINI lotto nie ma kumulacji, w przypadku, gdy żaden z graczy nie trafi zwycięskiej „piątki”, pula na główną wygraną jest rozdzielana pośród zwycięzców nagród niższych kategorii.

Styczniowe statystyki MINI lotto

Wydaje się zbyt dobre, aby było prawdziwe? Wystarczy popatrzeć na statystyki, by przekonać do tej loterii nawet najmniej zainteresowanych nią graczy. W samym styczniu przeprowadzono już 27 losowań MINI lotto, które wyłoniły łącznie aż 24 zwycięzców nagrody głównej! Jest to ogromna liczba w porównaniu do lotto, które od początku roku wyłoniło tylko 6 głównych zwycięzców.

Najwyższa wygrana w tym miesiącu padła w piątek 8 stycznia, kiedy to pojedynczy zwycięzca wzbogacił się o prawie 271 tysięcy złotych. Warto też zwrócić uwagę, że niecały miesiąc temu gracz z Nakła nad Notecią ustanowił nowy rekord tej gry. Szczęśliwy zwycięzca jako jedyny poprawnie wytypował wszystkie wylosowane numery (1 – 4 – 6 – 39 – 42) wygrywając w ten sposób aż 366 518,50 złotych. Historyczne losowanie odbyło się w Sylwestra, 31 grudnia 2015 roku.

Nie trać więc okazji i zagraj w MINI lotto online już teraz! Najbliższe losowanie odbędzie się jeszcze dziś o godzinie 21:40. Przypominamy, że aby wziąć udział w grze wystarczy wypełnić kupon skreślając 5 z 42 liczb. Co więcej możesz także zagrać systemem, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na wygraną!

Życzymy wysokich wygranych!

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realny

30/08/2023

To są same bzdury w losowaniu lotto lub mini lotto wygrywają tylko bogaci ludzie których stać na to żeby wysłać na jedno losowanie kilkaset zakładów
E-PLAY.PL