Ministerstwo prosi o pomoc w zorganizowaniu loterii

Gry
Bartosz 02/09/2014

Ostatnia aktualizacja: 2 września 2014

Tydzień temu w Sejmie minister finansów Mateusz Szczurek potwierdził, że jego resort zamierza w przyszłym roku ruszyć z tzw. loterią paragonową. Samodzielnie jednak nie jest w stanie z tym niełatwym zadaniem sobie poradzić. Do współpracy zaprosił firmy, które mają doświadczenie w organizowaniu gier losowych (w rozumieniu ustawy o grach hazardowych) o zasięgu ogólnokrajowym.

Pierwszym etapem ma być tzw. dialog techniczny w oferentami (nieodpłatny). Ministerstwo Finansów (MF) chce do tego dialogu dopuścić maksymalnie pięć firm. W trakcie rozmów z przedsiębiorcami z branży hazardowej fiskus chciałby zdobyć wiedzę na temat organizacji gier. Dzięki temu przygotuje opis zamówienia do przetargu, który wyłoni wykonawcę loterii i dostawców nagród.

Ministerstwo chce dowiedzieć się od profesjonalistów m.in. jak zorganizować punkty zgłoszeń paragonów fiskalnych, jak mają one wyglądać i funkcjonować, jakie dane pobierać od uczestników loterii, jak prowadzić kampanie informacyjne i reklamowe, jak organizować losowanie nagród i ich wręczanie.

Czytaj całość na: pb.pl

O Autorze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL