Na Oscarach każdy może zarobić. Aktualne kursy bukmacherskie

W zakładach bukmacherskich stawiając na faworytów nie osiągnie się dużego profitu. Prawdziwą fortunę można natomiast zbić, gdy padną niespodziewane rozstrzygnięcia.

Za jedną złotówkę postawioną na oscarowe zwycięstwo „Sound of Metal” w kategorii najlepszy film roku gracz otrzyma 100 zł. Share „Sound of Metal” nie jest faworytem bukmacherów.Od razu ostrzegam, że znakomity dramat Dariusa Mardera jest zdecydowanym outsiderem w rywalizacji o Oscara w głównej kategorii. Jego zwycięstwo byłoby chyba największą sensacją w całej historii nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Owszem, przed rokiem mieliśmy do czynienia z sensacją dużego kalibru, ale w tygodniu poprzedzającym oscarową ceremonię kurs „Parasite” w zakładach STS wynosił 5.00 (choć wcześniej był znacznie wyższy). Tymczasem obecny kurs „Sound of Metal” to 100.00.

Natomiast w kategorii najlepszy pierwszoplanowy aktor można by podjąć ryzyko i obstawić „Sound of Metal”. Riz Ahmed nie jest tu ani faworytem, ani outsiderem. Znajduje się w połowie stawki. Jest więc idealnym kandydatem dla miłośników zakładów. Kurs 15:00.

Zdecydowanym faworytem bukmacherów w głównej kategorii jest oczywiście „Nomadland”. Kto postawi na ten tytuł wielkich pieniędzy nie zarobi. Jego kurs wynosi bowiem 1.15. Chyba, że zainwestuje w zakład bardzo dużo kasy. Wówczas nawet kilkanaście groszy zysku może urosnąć do imponujących rozmiarów…

Na dodatek, pozycja „Nomadland” cały czas umacnia się. Co oczywiście jest wynikiem zdobywania przez tytuł kolejnych wyróżnień. Jednak, co ciekawe, mimo, że aktorka Frances McDormand zgarnia w drodze po Oscara wszystkie inne prestiżowe nagrody, nie jest liderką zestawienia STS. Zajmuje dopiero trzecie miejsce. Kurs 4.50.

Bukmacherzy stawiają na Carey Mulligan i jej rolę w filmie „Obiecująca. Młoda. Kobieta”. Może jednak Dariusz Wolski sprawi niespodziankę? Polski operator filmowy Dariusz Wolski nie jest faworytem bukmacherów, ale i nie znajduje się na końcu stawki. Nie został więc pozbawiony szans na zwycięstwo, a ewentualne wygrana może przynieść spory zastrzyk „gotówki”. Kurs Dariusza Wolskiego to 10.00.

Aktualne kursy bukmacherskie w zakładach STS w kategorii najlepszy film roku:

  • „Nomadland” – 1.15.
  • „Proces Siódemki z Chicago” – 5.00.
  • „Minari” – 15.00.
  • „Obiecująca. Młoda. Kobieta” – 15.00.
  • „Mank” – 30.00.
  • „Judas and the Black Messiah” – 35.00.
  • „Ojciec” – 75.00.
  • „Sound of Metal” – 100.00.

Ceremonia wręczania Oscarów zaplanowana jest na 25 kwietnia 2021 roku.

Źródło: film.wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *