Na tych automatach już nie zagrają

jednoręcy bandyci

Kolejne działania policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą kieleckiej komendy, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego przyniosły efekty. W środę stróże prawa odwiedzili jeden na osiedlu Szydłówek, gdzie zabezpieczyli 3 nielegalnie działające automaty do gier hazardowych.

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości gospodarczej na co dzień prowadzą czynności w celu likwidacji procederów, narażających na uszczerbek Skarb Państwa. W ramach tych działań m.in. zajmują się wykrywaniem nielegalnych gier hazardowych, organizowanych z pominięciem obowiązujących przepisów.

W środę policjanci z tego wydziału, wsparci przez funkcjonariusz ze Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego odwiedzili jeden z lokali na osiedlu Szydłówek. Mieli bowiem przypuszczenia, że znajdujące się tam automaty do gier mogą działać nielegalnie. I nie mylili się. W trakcie czynności stróże prawa ujawnili 3 takie urządzenia, które już zostały zabezpieczone. Ich właścicielowi może grozić nawet 300 tysięcy złotych grzywny oraz do 3 lat więzienia.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kielcach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *