Najlepsi gracze CS GO w 2020 roku

Czy kiedykolwiek byłeś ciekawy najlepszych graczy CS: GO? Dotarcie do nich zajęło im dużo czasu i ciężkiej pracy.

Dziś omówimy osoby od najwyżej ocenianych do największej liczby strzałów w głowę w rundzie, i mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj przydatne wskazówki, które pozwolą ulepszyć własną technikę w gry hazardowe za darmo owoce. Więc bez zbędnych ceregieli, oto 5 najlepszych graczy CS: GO w tym roku.

Najwyżej oceniane gracze CS: GO
Ismailcan „XANTARES” Dörtkardeş z Turcji gra w zespole „Space Soldiers”. Xantares ma współczynnik K / D wynoszący 1,27, co oznacza, że dostaje około 1 zabicia na 27 zgonów w tej rundzie. Xantares rozegrał ponad 400 map i łącznie 11918 rund i zdobył pierwsze miejsce w 8 turniejach od kwietnia 2016 r. do maja 2017 r.

 

Na drugim miejscu na liście jest Marcelo „Coldzera” David z Brazylii, który gra w drużynie „SK”. Coldzera rozegrał w sumie 13409 rund i nieco ponad 500 map, a jego współczynnik K / D wynosi 1,35, co oznacza 1 zabójstwo na 35 zgonów w tej rundzie. Chociaż wygrał tylko 6 gier na pierwszym miejscu, zarobił znacznie więcej pieniędzy niż Xantares w wygranych.

Gracz CS: GO z największą liczbą obrażeń na rundę
Oto Valdemar „Valde” BjørnVangså z Danii, który aktualnie nie gra w żadnej drużynie. Współczynnik K / D Valde’a wynosi 1,15 na rundę lub jedno zabicie na piętnaście zgonów w każdej rundzie. Rozegrał łącznie 8920 rund i ponad 300 map, a wygrał tylko trzy razy na pierwszym miejscu. Ale to nie znaczy, że nie zna się na mapach CS: GO. Valde był najlepszym zawodnikiem w drużynie „Heroicznej”, zanim został niestety awansowany z nieznanych powodów.

CS: GO Najwięcej zabójstw
Facet, który ma najwięcej zabójstw, to Christopher „GeT_RiGhT” Alesund. GeT_RiGhT pochodzi ze starej dobrej Szwecji i gra w drużynie „NiP”. Rozegrał ponad 28 000 rund i około 1000 map, a jego współczynnik K / D wynosi 1,27. Jak widać, naprawdę dobrze radzi sobie wysoko w zabójstwach w CS: GO. Od 2009 do 2016 roku wygrał także sześć turniejów na pierwszym miejscu. Premia, ten facet zaczął grać, oglądając swojego starszego brata, tak bardzo kochał gry wideo, że postanowił wejść do CS: GO z przyjacielem, który stworzył klan oparty na 2v2, ale ostatecznie urósł do 5v5.

CSGO Większość strzałów w głowę na rundę
Adil „ScreaM” Benrlitom (z ładnego małego miasteczka w Belgii) gra w zespole „EnVyUs”. ScreaM rozegrał ponad 900 map i 24 000 rund. Ma współczynnik K / D 1,15 lub jedno zabicie co piętnaście zgonów. Zdobył również pierwsze miejsce w pięciu turniejach od 2014 do 2016 roku. Ciekawostką jest to, że screaM rozpoczął swoją przygodę z grami w wieku 16 lat. A kiedy jego zespół eLogic dobrze sobie radził w EPS, w 2011 roku dołączył do „3DMAX” z Richardem „shox” i zdetronizował „VeryGames” w MaxLan.

Nasze ujęcie
Mamy więc statystyki pięciu najlepszych graczy CS: GO na świecie, a także niektóre najważniejsze informacje z ich strumieni na Twitchu. Teraz możesz wyjść, zainspirowany do zastrzelenia złych facetów i zwiększenia współczynnika K / D. Mamy nadzieję, że zdobędziesz porady i wskazówki od tych najlepszych graczy i będziesz na dobrej drodze do sukcesu w grze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *