Najpierw automaty, później narkotyki

Funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie (WMUCS) zatrzymali w Szczytnie automaty do gier i narkotyki. W mieszkaniu jednego z graczy ujawnili 150 g marihuany i 50 g metamfetaminy.

W ubiegłym tygodniu w godzinach wieczornych funkcjonariusze Działu Realizacji WMUCS w Olsztynie zabezpieczyli 10 nielegalnych automatów do gier hazardowych w dwóch lokalach w Szczytnie. W akcji wzięli udział policjanci KPP Szczytno.

Oprócz nielegalnych automatów u jednego z graczy ujawniono nieznaczne ilości środków odurzających, w tym białego proszku i suszu roślinnego.

Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie mężczyzny z użyciem policyjnego psa do wykrywania narkotyków. Ujawnili tam prawdziwy „sklepik” z poporcjowanymi niedozwolonymi substancjami przeznaczonymi do dalszej odsprzedaży. W sumie zabezpieczyli 150 gram marihuany i 50 gram metamfetaminy.

Ujawnione automaty zabezpieczono jako dowody w sprawie, a zatrzymanego mężczyznę wraz z ujawnionymi narkotykami przejęli funkcjonariusze KPP Szczytno.

Źródło: braniewo.com.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.