Najpopularniejsze automaty do gier w kasynach internetowych

Kasyna internetowe to przede wszystkim automaty do gier. Specyfika rozgrywki przez Internet sprawiła, że maszyny zyskały ogromną popularność. Twórcy prześcigają się w pomysłach, które zachęcą graczy do zabawy właśnie na ich portalu.

Dlatego dzisiaj można znaleźć grę, która wpasuje się w wymagania każdego – może to być slot przygodowy Book of Ra lub bardzo szybki, nawiązujący do klasyki Starburst.

Oto najpopularniejsze automaty do gier, które pomimo upływu lat, cały czas biją rekordy popularności w kasynach internetowych. Na czym polega ich fenomen? Tak naprawdę trudno to określić, ponieważ konkurencja jest tak ogromna, że na rynku pojawia się nawet kilkadziesiąt gier w miesiącu.

Starburst

To idealny przykład na to, że graczom nie chodzi o przepiękną fabułę oraz masę funkcji dodatkowych, tylko o dobrą zabawę. Starburst to przedstawiciel klasycznych gier, w których liczy się przede wszystkim jakość rozgrywki. Jest szybko, a wygrane padają często, co ma ogromny wpływ na całościowy odbiór produkcji. Jeśli ktoś chce rozegrać szybką partię przy automacie do gier – Starburst będzie do tego idealny. RTP na poziomie 96%, niska złożoność rozgrywki i niska zmienność wygranych, sprawiają, że ta gra przez wielu jest uważana za numer jeden wśród automatów do gier.

Gonzo’s Quest

Kasyna internetowe i ich użytkownicy pokochali Gonzo’s Quest. To gra, która chyba najczęściej pojawia się w różnych wydarzeniach w europejskich kasynach internetowych. Jeśli ktoś interesuje się zabawą hazardową w sieci, z pewnością spotkał się już kiedyś z grafiką prezentującą głównego bohatera. Pomimo stosunkowo wielu lat na karku (rok produkcji to 2013), produkcja nadal prezentuje wyjątkowo wysoki poziom i wysoką jakość rozgrywki. To przedstawiciel ulubionych przez graczy automatów przygodowych, których akcja odbywa się w dżungli, niegdyś zamieszkałej przez starożytne cywilizacje. Gra ma RTP na poziomie 96%, średnią zmienność wygranych i kilka prostych funkcji dodatkowych. Wszystko to połączone klamrą bardzo dobrego wykonania dało grę, która prawdopodobnie jeszcze przez lata będzie zajmować pierwsze miejsca rankingów popularności w kasynach internetowych.

Book of Ra

Ze względu na swój wiek, śmiało można uznać, że jest to jeden z najpopularniejszych automatów do gier wszech czasów. Book of Ra pojawił się na rynku w 2004 roku i z miejsca stał się ogromnym hitem. Cztery lata później, twórcy zdecydowali się na odświeżenie formy, wydając Book of Ra Deluxe, w którą fani automatów do gier zagrywają się do dzisiaj. Oprócz głównych wersji powstało wiele pobocznych, które nieznacznie zmieniały rozgrywkę, dostosowując się do różnych wymagań użytkowników. Book of Ra Deluxe ma RTP na poziomie 95%, średnią zmienność wygranych i kilka podstawowych funkcji dodatkowych.

 

Mega Moolah

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć niekwestionowanego króla automatów do gier. Mega Moolah to bardzo prosty slot, który od 2006 roku bawi miliony graczy na całym świecie. Prezentuje stosunkowo niski RTB, wynoszący 88%, ale rekompensuje to możliwością zdobycia ogromnych wygranych. W 2018 roku padła największa wygrana w historii kasyn internetowych, która opiewała na 21,7 milionów dolarów. Wszystko to dzięki progresywnemu jackpotowi, na który składają się wszyscy gracze bawiący się przy automatach z serii Mega Moolah. Twórcy zrealizowali 3 gry z serii, które łączy jeden jackpot. Dzięki temu nagroda główna bardzo szybko osiąga astronomiczne sumy pieniędzy.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.