Najpopularniejsze sloty online. Co stoi za ich sukcesem?

Z miesiąca na miesiąc przybywa coraz to nowych automatów do gry w sieci. Internetowe kasyna implementują je do swojego portfolio, by mogły być od razu testowane przez graczy. Patrząc jednak na zestawienia najpopularniejszych slotów, ciężko oprzeć się myśli, że mimo wszystko to starsze aplikacje mocno zakorzeniły się w sercach graczy. Dlaczego tak się dzieje? Rozbijmy popularne sloty na kawałki!

Kosmiczne diamenty – Starburst

Ta gra to jeden z bestsellerów wśród graczy, odwiedzających internetowe kasyna, takie jak mr bet. Sloty online autorstwa popularnego studia NetEnt zdobyły serca tysięcy graczy, a za ich sukcesem stoi kilka naprawdę solidnych filarów.

Przede wszystkim, gra wyróżnia się przyjemną dla zmysłów oprawą audiowizualną, która, choć prosta, naprawdę może się podobać! Nie bez znaczenia jest również techniczna strona tej produkcji. Wskaźnik zwrotu dla gracza wynosi dokładnie 96,1%, natomiast zmienność oceniona jest na wysoką. Oznacza to, że choć wygrane będą rzadsze, powinny przynieść sporo satysfakcji.

Sloty Starburst cechuje również prosta i intuicyjna rozgrywka. Znaleźć tu można przede wszystkim system re-spinów, a także bonusowych symboli. Oznacza to, że zasady gry powinny być jasne dla każdego już po kilku rundach obcowania z automatem.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu, czyli Fire Joker

Każde cyfrowe centrum hazardu nie mogłoby obyć się bez tej produkcji. Klasyczny automat owocowy Fire Joker od studia Play’n GO to podobnie jak powyższa pozycja, prosty i niezwykle intuicyjny automat. Co więcej, przywodzi graczom na myśl klasyczne, stacjonarne kasyna i ich atmosferę.

Ta gra podbiła serca graczy lubiących odpowiedni balans pomiędzy częstotliwością wygranych, a ich wysokością. Sloty odznaczają się bowiem średnią zmiennością, a także wskaźnikiem RTP na poziomie 96%. Warto również zwrócić uwagę na wysoką rozpiętość stawek, co pozwala graczom zarówno o małej, jak i dużej zasobności portfela, spróbować swoich sił.

Podobnie jak w przypadku Starburst, również Fire Joker posiada system re-spinów, który pozwala na darmowe zakręcenie bębnami w poszukiwaniu lukratywnych kombinacji. Tutaj jednak można też liczyć na mnożniki, osiągające nawet x10. To naprawdę przyciąga graczy!

Twórca milionerów? Przedstawiamy Mega Moolah

Tym szumnym mianem nazwana została gra Mega Moolah, która podobnie jak pozostałe propozycje, gości w większości internetowych kasyn. Na tle innych slotów wyróżnia ją przede wszystkim system progresywnych jackpotów. Główna nagroda kumulacyjna osiągać może niebotyczne wartości, sięgające nawet kilkunastu milionów euro!

Co jest jednak najciekawsze, podobnie jak dwie powyższe produkcje, również i Mega Moolah nie jest szczególnie skomplikowaną grą. Pięć bębnów, na każdym trzy symbole, a także 25 linii wygrywających – tak w skrócie przedstawia się tutaj rozgrywka.

Gra ze względu na swój system jackpotów posiada wysoką zmienność, a także stosunkowo niski procent zwrotu, wynoszący 88%. To nie przeszkadza jednak graczom, którzy niezmiennie od samej premiery chętnie wybierają te sloty!

Wnioski nasuwają się same

Starburst, Fire Joker, Mega Moolah… Te gry to tylko krótki wycinek listy bestsellerów każdego kasyna. Zgłębiając dalej tytuły w nich obecne, dojść można tylko do jednego wniosku – gracze, pomimo coraz to nowocześniejszych technologii i rozwiązań, cały czas lubią klasyczne, proste automaty!

Mówi się, że piękno tkwi w prostocie i internetowy hazard jest tego doskonałym przykładem. Będące na fali popularności sloty online cechuje przede wszystkim prosta rozgrywka, która pozwala na przyjemny relaks, bez szczególnego zagłębiania się w zasady gry czy rozbudowane funkcje specjalne.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.