Nalot! Automaty do gier „aresztowane”

Sześć urządzeń do uprawiania hazardu w dwóch wąbrzeskich lokalach zabezpieczyli policjanci i funkcjonariusze służby celnej.

 

Właściciele lokali, w których stały automaty, nie mieli zezwoleń na urządzanie gier hazardowych. Teraz – zgodnie z kodeksem karno-skarbowym – grozi im kara grzywny a nawet ograniczenia wolności do 3 lat.

Akcję „zatrzymania” nielegalnych automatów do gier dziś i wczoraj wąbrzescy policjanci kryminalni prowadzili wspólnie z celnikami.

Źródło: pomorska.pl

O Autorze

8 odpowiedzi do “Nalot! Automaty do gier „aresztowane”

  1. Tak bo ten ternimalowy czarny… żadna nowość że będzie afera z sypakami ale puki co trzeba zarobić a później się będziemy martfić?

  2. Wszyscy Panowie operatorzy z Hot Fruita cała ta firma to lipa! Będziecie płakać rzewnymi łzami , wykorzystają Was a jak będzie afera to zostawia samym sobie. A afera wkrótce wybuchnie to jest nieuniknione. Sypaki są już na każdym rogu przez wasza i ich pazerność skończy sie to drastycznie.
    Proponuje Sprawdzić KRS firmy kto tam jest Prezesem i czy będzie za cokolwiek odpowiadał . Przeczytajcie tez uważnie umowy. Obudzicie sie znowu z ręka w nocniku. Oni i punkty zarabiają a wy ? Ile wam zostaje? Puk puk pobudka !

  3. dlaczego te automaty tak leza?ja wiem:)wiecej kasy wytrzasna podczas jazdy…pan Jozef W.podobno trzeci dom stawia dla syna.Kazdy orze jak moze panie Jozefie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.