Napadali na salony gier. Wpadło 6 osób

Policjanci z Bielska-Białej zatrzymali sześć osób podejrzanych o napady na miejscowe salony gier. Jeden z nich trafił już do aresztu. Decyzje wobec pozostałych zapadną dzisiaj. Wszystkim grozi do 12 lat więzienia.

2 lata w więzieniu spędzić mogą członkowie szajki z Bielska-Białej, którzy napadali na miejscowe salony gier. Mózgiem całej grupy okazał się być 26-letnie bielszczanin, który wcześniej pracował w kilku salonach gier.

Bielscy kryminalni pracowali nad sprawą trzech napadów, do których doszło przed tygodniem. W minioną środę tuż przed północą dwaj zamaskowani bandyci wtargnęli do salonu przy ul. Zwierzynieckiej, obezwładnili pracownika, a następnie skradli metalową kasetkę z gotówką oraz tablet i telefon komórkowy. Do podobnego napadu doszło kolejnej nocy na ul. Spółdzielców.

Zamaskowani sprawcy pobili pracownika i skradli 1100 złotych. Nieco inny przebieg miał rozbój z sobotniej nocy. Napastnik tym razem działał sam i nie był zamaskowany. Uderzył pracownika w twarz, a kiedy ofiara straciła przytomność, włamał się do trzech automatów do gier, z których skradł gotówkę w kwocie blisko 6 tysięcy złotych. Sprawca uszkodził też wyposażenie lokalu i skradł zestaw monitoringu.

Czytaj całość na: dziennikzachodni.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.