Neymar na urlopie w Vegas

Ze świata
Marek 12/08/2015

Ostatnia aktualizacja: 12 sierpnia 2015

Lato, sezon ogórkowy – my również możemy trochę „popudelkować”. Oczywiście na temat… Piłkarze większości lig w Europie mają już wolne, czas na urlopy. Jeden z najlepszych napastników świata, Nejmar Jr zostawił na kilka chwil Barcelonę i poleciał wyszumieć się do Las Vegas.

„Największy. Marzenie się spełniło! To wielki honor poznać tego gościa… Michael Jordan” – tak brazylijski piłkarz Neymar podpisał selfie ze swoim idolem, jakie zrobił podczas wakacji w Las Vegas.

Młody napastnik Canarinhos od kilku dni przebywa w Las Vegas ze swoimi przyjaciółmi. Na wakacjach bawi się bardzo hucznie. Nie stroni od alkoholu, korzysta też z atrakcji, jakie oferują mu kasyna. Pochwalił się, że zagrał w pokera.

Jego idol – Jordan znany jest z zamiłowania do hazardu, dlatego spotkanie go akurat w Las Vegas nie dziwi. Podobno prezes klubu NBA Charlotte Bobcats potrafi założyć się niemalże o wszystko. Grając w golfa zakładał się co dołek na 20 tysięcy dolarów. Dla milionera Jordana to drobne. Ciekawe, czy tym razem i o co założył się z Neymarem.

Źródło: sport.tvn24.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL