Neymar pojawia się na World Series of Poker

Poker
Iwo 15/06/2022

Ostatnia aktualizacja: 30 kwietnia 2024

Supergwiazda futbolu Neymar J. została zauważona na 53. edycji dorocznej edycji World Series of Poker. Napastnik Paris Saint-Germain, który gra również w reprezentacji Brazylii, spróbował szczęścia w turnieju 10 000 $ Limit Hold ‘Em Championship, zanim zorganizował ekskluzywny turniej „Neymar and Friends” w Bally’s Las Vegas.

Bally’s, który wkrótce zostanie przemianowany na The Horseshoe, gościł wydarzenie z udziałem 16 uznanych brazylijskich pokerzystów. Grupa, w skład której wchodził André Akkari, grała o pulę nagród w wysokości 10 000 $.

Podczas gdy Neymar ma obszerny katalog wyróżnień piłkarskich, nie dodał jeszcze do swojej kolekcji prestiżowej złotej bransoletki WSOP.

Działający od 1970 roku World Series of Poker jest najdłużej trwającym turniejem pokerowym i w tym czasie przyznał ponad 3,5 miliarda dolarów w nagrodach pieniężnych. W zeszłorocznym turnieju wzięło udział 127 075 graczy.

Z flagowym turniejem w Las Vegas, WSOP obsługuje również WSOP Europe i WSOP Asia-Pacific, które zostały uruchomione odpowiednio w 2007 i 2013 roku. Turniej przeniósł się na Las Vegas w 2022 roku, po spędzeniu 17 lat w off-strip Rio All-Suite Hotel & Casino.

W tym roku WSOP uruchomił również swoją usługę online na prawdziwe pieniądze w Michigan, czwartym stanie USA, który miał dostęp do tej platformy. Premierze towarzyszył szereg bonusów i promocji, w tym nagroda w wysokości 1000 USD dla każdego mieszkańca Michigan, który może przetrwać mistrza Main Event 2009, Joe Cadę, podczas tegorocznego WSOP Main Event w Las Vegas.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL