Neymar przyłapany w kasynie

Neymar wziął udział w turnieju pokerowym, który miał miejsce w salonie Sporting Monte-Carlo. Brazylijski piłkarz pasjonuje się grą w pokera, jednak z tą nie idzie mu tak dobrze, jak z piłką nożną. Piłkarz przegrał sporą sumę.

Neymar wziął udział w pokerowym turnieju

Zawodnik Paris Saint-Germain po zakończeniu sportowej kariery myśli o tym, by zostać profesjonalnym pokerzystą. Jednak, żeby tak się stało reprezentant Brazylii musi się jeszcze trochę podszkolić. W ubiegły piątek piłkarz grał brał udział w European Poker Tour od Pokerstars, gdzie wpisowe wynosiło 25 tys. euro. Brazylijczykowi nie poszło za dobrze.

Brazylijczyk przegrał spore pieniądze

podaje, że Neymar zajął 29 miejsce na 74 uczestników turnieju. Neymar przegrał swoje 25 tys. euro, jednak trzeba przyznać, że braku takiej kwoty gwiazdor piłki nawet nie odczuje. Neymar, który jest jednym z najlepiej opłacanych graczy, taką sumę dostaje za niecały dzień pracy.

Co ciekawe, po odpadnięciu z turnieju głównego Brazylijczyk kontynuował grę przy stole, gdzie stawką było 550 euro. Byłemu zawodnikowi FC Barcelona nie udało się wygrać i tym razem. Nie zmienia to faktu, że poker wciąż jest wielką, drugą po piłce nożną pasją. Pomimo przegranej zagraniczne media podają, że Neymar świetnie się bawił z innymi pasjonatami pokera, a kasyno opuścił o trzeciej nad ranem…

Pomimo tego, że Neymar jak na razie często przegrywa przy pokerowym stole, to francuskie media powołując się na ekspertów piszą, że Brazylijczyk jest ciekawym technicznie i dobrym typem gracza.

Źródło: onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.