Neymar w drużynie Pokerstars?

Poker
Marek 14/04/2015

Ostatnia aktualizacja: 14 kwietnia 2015

Niedawno pisaliśmy o nieudanych podchodach Pokerstars w kierunku pozyskania do swojego teamu gwiazd piłkarza Zlatana Ibrahimovica. Zlatan propozycję odrzucił ale na horyzoncie pokazał się inny zawodnik.

W zeszłym tygodniu brazylijskie portale pokerowe po tym, jak Zlatan zaserwował Pokerstars czarną polewkę, sugerowały, że może kolejnym celen największego pokerroomu na świecie będzie nie kto inny jak Neymar Junior. Sugestia na tyle nie pozbawiona sensu, że przecież w teamie gwiazd Pokerstars mamy już Ronaldo (tego właściwego, z Brazylii).

Zdjęcie Neymara grającego w pokera nie jest dla nikogo tajemnicą, on sam w mediach spoelcznościowych co i raz chwali się udziałem w towarzyskich rozgrywkach pokerowych. Tym razem poszedł jakby dalej, wrzucając na Instagram zdjęcie swojego nowego stołu – a na stole obok logo Neymara (tak, tak, Neymar to już marka i ma swoje logo) widzimy logo Pokerstars.

Ani Brazylijczyk ani Pokerstars sprawy ewentualnej umowy na razie nie komentują. Będziemy sprawę śledzić i o wszystkich nowościach niechybnie Was poinformujemy. Tymczasem przypominamy, że jutro możemy obejrzeć jak Naymar gra – na razie w piłkę: FC Barcelona w ćwierćfinale Ligi Mistrzów zmierzy się z Paris SG.

Źródło: sport-english.com

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL